Металочерепиця Бердичів

Оригінальність
Вся продукція виготовлена з оригінальної сировини (металлочерепиця, добірні елементи з одного рулону).
Ціна
Самі низькі ціни на металочерепицю в Києві і Україні. Є дешевше? Звоніть - зробимо знижку!
Документи
На кожний проданий товар ми маємо сертифікати відповідності, видаткові накладні, ТТН. Договір на поставку теж є.
Швидка доставка
Виконуємо доставку по мінімальним цінам в день замовлення, прямая доставка або Нова Пошта чи Делівері

Колір металочерепиці

Виробники металочерепиці

Корисні статті
Читати всі статті 55

Металочерепиця Бердичів ціна

Металочерепиця БердичівЦіна
Металочерепиця Класік – Україна 0,45 Мат240 грн ціна за м2
Металочерепиця Ретро – Словаччина 0,45 Мат245 грн ціна за м2
Металочерепиця Еліт – Корея 0,45 Мат250 грн ціна за м2
Металочерепиця Модерн – Польща 0,5 Мат290 грн ціна за м2
Металочерепиця Монтеррей – Німеччина 0,5 Мат300 грн ціна за м2


Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

✅️✴️ Яка краще металочерепиця Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, що й словацька.

✅️✴️ Яка різниця між металочерепицею Німеччина та Польща від Арселора?

І німецька, і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і металочерепиця дорожча на кілька гривень. Ось так от…

✅️✴️ Як дізнатися вартість даху з металочерепиці?

Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 240 грн. Ціна покрівлі = 150*240+30% = 46 800 грн.

Купити металочерепицю в Бердичеві

✅️✴️ Скільки днів виробляється металочерепиця?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

✅️✴️ Яка товщина надійніша 0,45 чи 0,50 мм?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Суть у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

✅️✴️ Чи залежить ціна металочерепиці від кольору?

Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття – матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

✅️✴️ Як і чим різати металочерепицю?

Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.

Купити металочерепицю з доставкою Бердичів варто для скатних покрівель, де кут нахилу дорівнює від 12 до 60 градусів. Продукцію використовують як імітацію та більш доступний замінник натуральної черепиці. У плані конструктивної побудови це досить нескладний матеріал. Найчастіше його використовують при перекритті покрівель будь-яких типів – приватних чи комерційних.

  • Продукція за своїми характеристиками є універсальною, особливо популярністю користується її окремий тип – листова черепиця.
  • На металочерепицю Бердичів ціна демократична, розумна і доступна завдяки менеджерам компанії ЗАВОД МОДУЛЬ.
  • Ми готові проконсультувати вас щодо правильності транспортування, експлуатації та встановлення черепиці.
  • Досить зв’язатися з нашими менеджерами і замовити необхідний виріб.

Однією з найголовніших переваг є надійність черепиці. Вона здатна служити протягом двох десятків років. Вироби виявляють стійкість до ультрафіолету, дії атмосферних опадів, змін, температурного діапазону, фізичної дії різноманітних чинників. Плюсом черепиці є простота і швидкість монтажу, який не потребує особливих умов. Ціна на металочерепицю Бердичів залишається доступною завжди, що також є значною перевагою. У цього продукту велика кількість варіантів кольору, які можна обирати, орієнтуючись на міжнародну таблиці RAL. Вироби характеризуються достатньою кількістю полімерів: поліестером, поліуретаном і пластизолом, а також іншими. Завдяки цьому можна отримати матову і глянсову металочерепицю.

Металочерепиця Бердичів купити

Купити металочерепицю з доставкою Бердичів слід з виготовленої рулонної сталі холодного прокату. Її товщина має дорівнювати 0,4-0,5 мм як якісної продукції. З обох боків сталь покривається цинковим шаром від 140 до 275 г/кв. м. Чим більший показник товщини, тим більше вироби захищаються від негативної дії корозії. Поверх оцинковки застосовують ґрунтовку.

  • На лицьову сторону наноситься декоративно-захисний шар полімерів, який у кожного конкретного різновиду бував різним.
  • Наприклад, у поліестеру – 25 мікрон, матового поліестеру – 35 мікрон, поліуретану, платизолу, ПВДФ, інших – від 50 до 200 мікрон.
  • Основним завданням полімерів є прикрашання черепиці, надання їй певного кольору. реалізується металочерепиця
  • Німеччини, Словаччини, Італії, Кореї, України, Китаю – недорого.
  • Усі розробники надають продукцію різної якості, на неоднаковий смак.

Металочерепицю Бердичів купити слід у наших представників компанії ЗАВОД МОДУЛЬ. За потреби ми надамо вам необхідні консультації або логістичну службу. На металочерепицю Бердичів ціна доступна, демократична, тому продукцію можна придбати будь-якому замовнику з неоднаковими фінансовими можливостями.