Покрівельні матеріали

Покрівельні матеріали від Завод Модуль

Вибір і монтаж покрівельного матеріалу – справа відповідальна, від цього безпосередньо залежатиме “погода в домі” – захищеність будівлі від несприятливих впливів довкілля (високі або низькі температури повітря, різного роду опади, вітер, шум, пил тощо). Які ж сьогодні покрівельні матеріали найнадійніші, найбезпечніші та найдоступніші? – давайте розбиратися.

Процес вибору покрівельних матеріалів насамперед залежатиме від цілої низки чинників: Насамперед потрібно звернути увагу на показник навантаження на покриття. Матеріал покрівлі повинен витримувати сильні пориви вітру, вагу опадів (дощу, снігу). При цьому саме покриття не повинно створювати відчутного навантаження на кроквяну систему. Важливо звернути увагу на експлуатаційні характеристики: пожежна безпека, корозійна стійкість, міцність від механічних впливів, довговічність. Вибираючи покриття, потрібно враховувати і конфігурацію самого даху. Не кожен матеріал підійде для покриття поверхні круглої або складної геометричної форми. Не забуваємо про існуючі різні типи покриттів, які визначаються залежно від призначення будівлі. Для господарських будівель краще вибирати економні варіанти, а для житлових будинків – довговічні, екологічно безпечні. Звертаємо увагу на ціну, адже саме цей показник часто підтверджує рівень якості покриття. Рекомендуємо розраховувати бюджет з огляду на вартість матеріалу і монтажних робіт. Під час вибору покрівельного облицювання важливо передбачити й естетичні аспекти, адже від кольору, фактури та інших показників залежатиме екстер’єрне сприйняття будови.

Ціни на покрівельні матеріали

Покрівельні матеріалиЦіна в Києві
Металочерепицявід 300 грн/м.кв.
Бітумна черепицявід 350 грн/м.кв.
Профнастилвід 200 грн/м.кв
Фальцева Покрівлявід 350 грн/м.кв
Композитна черепицявід 450 грн/м.кв.


Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

На сучасному ринку представлений величезний вибір матеріалів для покрівлі: металеві, керамічні тощо. Оскільки асортимент великий, пропонуємо критерії, які допоможуть правильно вибрати: довговічність – монтаж займає багато часу і зусиль, отже, сучасні покрівельні матеріали повинні прослужити довго, не міняти ж їх з року в рік; економічність – правильний вибір матеріалів для даху в рази знизить витрати на його облаштування; високі показники рівня шумоізоляції; зручні розміри та легка вага – спрощують процес монтажу і водночас не створюють велике навантаження на несучі конструкції; простота монтажу – укладання відбувається без необхідного використання матеріалів для покрівлі.

Купити Покрівельні Матеріали в Києві та Україні

Вартість найпопулярніших покрівельних матеріалів варіюється в межах 300-600 гривень за кв.м. Але, навіть часом висока вартість перекривається їхніми перевагами: міцністю, довговічністю, екологічністю, привабливістю тощо. Підбиваємо підсумки Всі 5 видів матеріалу є хорошим варіантом для облицювання даху, і в більшості випадків підходять для роботи зі складними конфігураціями, але лідируючі позиції все ж займає профнастил, об’єднуючи критерії довговічності, якості, надійності та цінової доступності. Який покрівельний матеріал найкращий і найдовговічніший? У цьому питанні лідирує безперечно профнастил і керамічна черепиця, оскільки її експлуатаційний період перевищує 50 років. Матеріали прості в монтажі, естетично привабливі, екологічні. Усі розглянуті варіанти перебувають приблизно в одному ціновому і цільовому сегменті. Однозначно сказати, який матеріал підійде безпосередньо вам, не можна, важливо здійснювати вибір з урахуванням особливостей будови і необхідних характеристик.