Паркан з профнастилу

Показано 1–12 із 76

Паркан із профнастилу Ціна

Паркан з профнастилуЦіна
Профнастил ПС-8 – Китай 0,40 РЕ185.00грн. /м2
Профнастил ПС-8 – Україна 0,45 РЕ240.00грн. /м2
Профнастил лист ПС-15 – Україна 0,45 Мат245.00грн. /м2
Профнастил ПС-8 – Корея 0,45 РЕ245.00грн. /м2
Профнастил лист ПС-8 – Словаччина 0,45 МАТ293.00грн. /м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

Хочете купити якісний паркан з профнастилу за вигідною ціною? Зверніться до нас – заводу Модуль у Києві! Ми пропонуємо надійні та стильні рішення для огородження вашої ділянки або об’єкта.

Одним із найпопулярніших матеріалів для парканів є профнастил. І це не дивно: він має безліч переваг, які роблять його ідеальним вибором. Профнастил – це міцний і довговічний матеріал, який не схильний до корозії, гниття або впливу погодних умов. Завдяки цьому ваш паркан служитиме вам довгі роки, не втрачаючи своєї привабливості та функціональності.

Купити Паркан із профнастилу на Заводі

Купити паркан із профнастилу на нашому заводі – означає отримати високу якість і доступну ціну. Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали та сучасне обладнання, щоб створити міцні та естетично привабливі паркани. Ми також пропонуємо широкий вибір кольорів і дизайнів, щоб ваш паркан поєднувався з навколишньою архітектурою і надавав ділянці елегантного вигляду.

Завод Модуль у Києві гарантує високу якість своєї продукції та надійність у дотриманні термінів поставки. Ми цінуємо кожного клієнта і готові запропонувати індивідуальний підхід до вашого замовлення. Наша команда досвідчених фахівців допоможе вам вибрати найбільш підходящий паркан, з огляду на ваші вимоги та уподобання.

Не відкладайте свій вибір на потім – купіть паркан із профнастилу на заводі Модуль у Києві вже сьогодні! Звертайтеся до нас, і ми із задоволенням відповімо на всі ваші запитання і допоможемо оформити замовлення. Надійність, якість і доступна ціна – ось те, що ви отримаєте, вибравши наш завод для купівлі паркану з профнастилу.

Call Now