Металочерепиця Південна Корея Dongbu Steel

Оригінальність
Вся продукція виготовлена з оригінальної сировини (металлочерепиця, добірні елементи з одного рулону).
Ціна
Самі низькі ціни на металочерепицю в Києві і Україні. Є дешевше? Звоніть - зробимо знижку!
Документи
На кожний проданий товар ми маємо сертифікати відповідності, видаткові накладні, ТТН. Договір на поставку теж є.
Швидка доставка
Виконуємо доставку по мінімальним цінам в день замовлення, прямая доставка або Нова Пошта чи Делівері

Колір металочерепиці

Виробники металочерепиці

Корисні статті
Читати всі статті 55

Металочерепиця Південна Корея ціна

Металочерепиця Корея DongbuЦіна
Металочерепиця Корея Dongbu 0,45 мм – Класік240 грн ціна за м2
Металочерепиця Корея Dongbu 0,45 мм – Ретро245 грн ціна за м2
Металочерепиця Корея Dongbu 0,45 мм – Венера250 грн ціна за м2
Металочерепиця Корея Dongbu 0,45 мм  – Ера290 грн ціна за м2
Металочерепиця Корея Dongbu 0,45 мм – Інтегра300 грн ціна за м2


Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

❤️⭐ Яка краще металочерепиця Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, що й словацька.

❤️⭐ Яка різниця між металочерепицею Німеччина і Польща від Арселора?

І німецька, і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і металочерепиця дорожча на кілька гривень. Ось так от…

❤️⭐ Як дізнатися вартість даху з металочерепиці?

Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 140 грн. Ціна покрівлі = 150*140+30% = 27 300 грн.

❤️⭐ Скільки днів виробляється металочерепиця?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

❤️⭐ Яка товщина надійніша 0,45 або 0,50 мм?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Сут у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

❤️⭐ Чи залежить ціна металочерепиці від кольору?

Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття – матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

❤️⭐ Як і чим різати металочерепицю?

Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.

Металочерепиця Південна Корея представлена багатьма виробниками українського ринку, проте найкращим серед них є відомий по всьому світу концерн Dongbu Steel. Йому належать вироби, які належать до преміум-класу.

  • З металу цього виробника продукцію випускає Україна, інші країни.
  • Металочерепиця Донгбу має низку характеристик.
  • Метал має товщину 0,43 мм (може бути від 0,4 до 0,5 мм); він покривається поліестером, матовим поліестером або спеціальною технологією Printech.
  • Відмітна особливість – оцинкування. Dongbu Steel використовує 275 г/кв. м., тобто покриття належить до першого класу.
  • Глянцева металева черепиця має товщину від 25 до 30 мкм покриття цинком, матова – від 30 до 35 мкм.

Ось чому металочерепиця Корея відгуки має позитивні: багато домовласників, забудовників рекомендують продукцію до покупки. Хороший шар цинку робить металочерепицю Корея Київ неймовірно міцною, стійкою до найсуворішого клімату, довговічною. Вона може служити від 40 до 50 років, більше. При цьому від вас не вимагає ніяких вкладень, ремонтів. інших витрат.

Купити металочерепицю Корея варто у команди наших фахівців. У мінімальні терміни ваше замовлення буде на об’єкті, якщо вам потрібна доставка, а приємно здивуєтеся, як швидко, легко вироби монтуються на даху вашої будівлі.

Металочерепиця Південна Корея купити

На металочерепицю Корея ціна влаштовує багатьох домовласників, проте недостатньо придбати тільки цей виріб. Щоб покрівля служила вам безвідмовно довгий час, слід подбати про планки: торцеву (вітрову), гребеня, розжолобок, карнизну, крапельник, стик, а також купити снігозатримувач. Корейська металочерепиця прослужить вашій оселі без пошкоджень, зокрема взимку, коли може випасти багато снігу. Це особливо актуально Києву, регіону, який вирізняється сніжними зимами.

  • Головною перевагою покупця є те, що металочерепицю Корея купити Київ можна без непосильних витрат.
  • Її вартість при відмінній якості доступна практично всім охочим.
  • Вироби практичні, довговічні, не потребують ремонту під час експлуатації, не втрачають привабливості в зовнішньому вигляді.
  • Завдяки широкій гамі кольорів можна вибирати той варіант, що найбільше підходить під ваш архітектурний план.
  • У монтажі корейська металочерепиця зручна, оскільки 1 кв. м. вага листа невелика. Також її легко встановлювати.

На покриття виробник дає гарантію 10 років. При покупці можете вибрати будь-яку висоту. Металочерепиця Корея ціна Київ годиться купити кожному гаманцю, а будете задоволені придбанням преміум-класу. Широка колірна палітра за таблицею RAL, дизайн, конструкційні характеристики – все для вашого комфорту, вигоди.