Металочерепиця Німеччина – ArcelorMittal

Оригінальність
Вся продукція виготовлена з оригінальної сировини (металлочерепиця, добірні елементи з одного рулону).
Ціна
Самі низькі ціни на металочерепицю в Києві і Україні. Є дешевше? Звоніть - зробимо знижку!
Документи
На кожний проданий товар ми маємо сертифікати відповідності, видаткові накладні, ТТН. Договір на поставку теж є.
Швидка доставка
Виконуємо доставку по мінімальним цінам в день замовлення, прямая доставка або Нова Пошта чи Делівері

Колір металочерепиці

Виробники металочерепиці

Корисні статті
Читати всі статті 55

Металочерепиця Німеччина ціна

Металочерепиця НімеччинаЦіна
Металочерепиця Німеччина ArcelorMittal – Классік 0,5 мм310 грн ціна за м2
Металочерепиця Німеччина ArcelorMittal – Ретро 0,5 мм315 грн ціна за м2
Металочерепиця Німеччина ArcelorMittal – Венера 0,5 мм320 грн ціна за м2
Металочерепиця Німеччина ArcelorMittal – Ера 0,5 мм325 грн ціна за м2
Металочерепиця Німеччина ArcelorMittal – Інтегра 0,5 мм330 грн ціна за м2

.
Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

Металочерепиця Німеччина виробляється на високотехнологічному виробництві. Для багатьох споживачів це синонім добротності, і це цілком обґрунтовано. Усі листи виготовляються з металу з достатньою товщиною в 0,5 мм. Це найбільш популярний і один з найбільш якісних матеріалів, що дуже часто використовується при перекритті дахів. Продукція має багато колірних рішень, володіє важливими властивостями стійкості, краси, а також багатьма іншими якостями, які надають їй переваги порівняно з іншими марками.

 • Металочерепиця німецька 0,5 для багатьох стала еталоном якості.
 • Металочерепицю Німеччина купитиварто у нашій компанії/
 • Фахівці готові надати вам усю необхідну інформацію щодо рахунку:
  1. параметрів покрівлі,
  2. особливостей конструкції,
  3. додаткових матеріалів,
  4. підпокрівельних плівок,
  5. водостічних систем.

Купити німецьку металочерепицю з Німеччини ArcelorMittal 0.5

Металочерепиця Арселор Міттал – продукція всесвітньо відомого виробника, заводи якого розташовані в багатьох європейських і світових країнах, таких як Польща, Німеччина або Бельгія. Товщина покриття з полімерів у 35 мкм відмінно оберігає від можливих подряпин і подібних пошкоджень під час монтажу та експлуатації. Шар ґрунту не робить продукцію естетично привабливою, але дає їй необхідний захист. Тому корозія або вивітрювання для цієї металевої черепиці не страшні.

 • Металочерепиця Arcelor Mittal популярна на українському ринку з кількох причин.
 • Це багатий вибір забарвлення продукції, адже не секрет, що домовласники бажають створити якісний архітектурний ансамбль.
 • Найбільш використовуваними в нашій країні є відтінки коричневого і червоного.
 • Другим важливим критерієм залишається ціна на металочерепицю Німеччина, яка влаштує покупця, підійде для його гаманця.
 • Третя причина – бездоганна якість продукції.
 • На неї видається гарантія в десять років від розробника.

Якщо почитати про металочерепицю Німеччина відгуки, можна з легкістю переконатися у високій її якості, прекрасній експлуатації, відсутності необхідності заміни або ремонту через зміну якісних характеристик. Німецьку металочерепицю Німеччина купити Київ варто у наших фахівців, які підкажуть вам найкраще для вашого комфорту.

Замовити німецьку металочерепицю Німеччина

Німецька металочерепця 0,5 мм матова має відмінні характеристики, завдяки яким нею можна покривати практично всі типи покрівлі. Що робить матове покриття? Воно не тільки створює захист, а й робить вигляд даху міцним і елегантним. Ваша покрівля матиме багатий вигляд, до того ж не треба робити додаткові вкладення. Металочерепиця Німеччина Київ виготовлена з урахуванням кліматичних особливостей міста і всього регіону.

 • Глянцеві вироби також мають попит на українському ринку. Вони вирізняються характерною блискучою поверхнею, яка вигідно виглядає з сучасним дизайном.
 • На металочерепицю Німеччина ціна Київ відповідає вашим очікуванням і побажанням.
 • Лист вирізняється хорошою геометрією, яка дає змогу продукції повторювати обриси і вигляд керамічної черепиці.
 • Це одна з головних переваг німецького виробника.
 • Вироби будь-яких покриттів вирізняються великим вибором кольорів за RAL.
 • Щоб ознайомитися з ними, заходьте в наш офіс або на сторінку в Інтернеті за адресою покрівельні-матеріали.in.ua.

На металочерепицю Німеччина ціни залежать від потрібної вам кількості листів і їхніх параметрів. З ними також слід ознайомитися на нашому сайті, де вказані не тільки основні, а й додаткові характеристики. Як правило, виробник надає десятирічну гарантію.

❤️⭐ Яка краще металочерепиця Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, що й словацька.

❤️⭐ Яка різниця між металочерепицею Німеччина і Польща від Арселора?

І німецька, і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і металочерепиця дорожча на кілька гривень. Ось так от…

❤️⭐ Як дізнатися вартість даху з металочерепиці?

Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 140 грн. Ціна покрівлі = 150*140+30% = 27 300 грн.

❤️⭐ Скільки днів виробляється металочерепиця?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

❤️⭐ Яка товщина надійніша 0,45 або 0,50 мм?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Сут у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

❤️⭐ Чи залежить ціна металочерепиці від кольору?

Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття – матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.