Металочерепиця Словаччина US Steel Kosice

Металочерепиця Словаччина US Steel Kosice

Оригінальність
Вся продукція виготовлена з оригінальної сировини (металлочерепиця, добірні елементи з одного рулону).
Ціна
Самі низькі ціни на металочерепицю в Києві і Україні. Є дешевше? Звоніть - зробимо знижку!
Документи
На кожний проданий товар ми маємо сертифікати відповідності, видаткові накладні, ТТН. Договір на поставку теж є.
Швидка доставка
Виконуємо доставку по мінімальним цінам в день замовлення, прямая доставка або Нова Пошта чи Делівері

Колір металочерепиці

Виробники металочерепиці

Корисні статті
Читати всі статті 55

Металочерепиця Словаччина ціна

Металочерепиця СловаччинаЦіна
Металочерепиця Класік – Словаччина 0,45 Мат240 грн ціна за м2
Металочерепиця Ретро – Словаччина 0,45 Мат245 грн ціна за м2
Металочерепиця Еліт – Словаччина 0,45 Мат250 грн ціна за м2
Металочерепиця Модерн – Словаччина 0,5 Мат290 грн ціна за м2
Металочерепиця Преміум – Словаччина 0,5 Мат300 грн ціна за м2


Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

❤️⭐ Яка краще металочерепиця Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, що й словацька.

❤️⭐ Яка різниця між металочерепицею Німеччина і Польща від Арселора?

І німецька, і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і металочерепиця дорожча на кілька гривень. Ось так от…

❤️⭐ Як дізнатися вартість даху з металочерепиці?

Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 140 грн. Ціна покрівлі = 150*140+30% = 27 300 грн.

❤️⭐ Скільки днів виробляється металочерепиця?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

❤️⭐ Яка товщина надійніша 0,45 або 0,50 мм?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Сут у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

❤️⭐ Чи залежить ціна металочерепиці від кольору?

Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття – матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

❤️⭐ Як і чим різати металочерепицю?

Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.

Металочерепиця Словаччина характеризується товстим металом для основи 0,45 мм з різними параметрами листа. Як правило, це 0,75 м*1,18 м. При цьому корисна ширина дорівнює 1 м 10 см. Продукція випускається з різним кроком, висотою хвилі, кольором, покриттям.

 • У металочерепиці Словаччина відгуки різноманітні, однак, більший відсоток мають позитивні рекомендації.
 • Вироби представлені розташованим у м. Кошиця словацьким металургійним концерном, що випускає матову або глянсову продукцію.
 • Купити металочерепицю Словаччина слід у наших представників, що підкажуть вам найкращий варіант щодо кольору, параметрів, виду продукції.
 • Для додаткових консультацій варто зв’язатися з нашими фахівцями за телефоном, вказаним нашим сайтом!
 • Металочеерпіца Словаччина матова використовується будь-якими регіонами, місті Києві, області.
 • Завдяки своїм характеристикам вона просто, міцно монтується.
 • За своїм зовнішнім виглядом вона належить до традиційних покриттів, оскільки надає добротності, елегантності.
 • Її стиль, стійкість, здатність довго служити визначають популярність серед споживачів.

Металочерепиця Словаччина глянцева має покриття товщиною 0,25 мкм. Щоб покупець міг переконатися автентичністю продукції, ззаду поверхні виробник прикріпив маркування. Естетика кольору збережеться за гарантією 10 років.

Металочерепиця Словаччина купити

Металочерепиця Словаччина 0,45 товщина визнана по всьому світу оптимальною одиницею для хорошої експлуатації покрівлі. Достатня жорсткість сталі піддається хорошому профілюванню. Кількість оцинковки також є оптимальною, оскільки не піддається корозії в різноманітних кліматичних умовах. Якщо погодні параметри відрізняються великими перепадами температур, вологістю тощо, ця продукція витримає все. Близько 40 років металочерепиця Словаччина не змінить свої показники, матиме гарний, респектабельний вигляд.

 • Домовласникові не буде потреби проводити профілактичні роботи або ремонт.
 • Вироби цього виробника вирізняються своїм естетизмом, тому припадуть до душі багатьом, навіть вибагливим покупцям. Металочерепиця купити Київ
 • На металочерепицю Словаччина ціна Київ завжди підходить під вимоги споживача.
 • В офісі нашої компанії можете ознайомитися з видовими, колірними варіантами продукції.
 • Якщо не хочете, щоб монтаж тривав довгий час, обирайте це чудове покриття, що володіє гідними характеристиками, прекрасними колірними варіантами.
 • На металочерепицю Словаччина ціни прийнятні багатьма покупцями.
 • Наші фахівці допоможуть вам при виборі найкращого варіанту словацької металевої черепиці.

Разом із високоякісною європейською продукцією слід купити додаткові матеріали, необхідні для покриття металочерепицею. До них відносяться різного призначення планки, муфти, жолоби, євробар’єр, гідробар’єри, може знадобитися підпокрівельна мембрана тощо. Не варто нехтувати цими матеріалами, оскільки вони хоч і можуть здатися незначними, але виконують важливі функції.

Металочерепиця Словаччина купити Київ варто у наших торгових представників. Якщо хочете купити по-справжньому хороший товар, варто звернутися до нас. Під час купівлі важливо звертати увагу на маркування. Багато продавців намагаються продати неякісний виріб під виглядом дорогого. Наша команда пропонує вам тільки найкраще.