Величезний асортимент
Металочерепиці

  Залиште
  Заявку
  та отримайте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на всі товари

  Оригінальність
  Вся продукція виготовлена з оригінальної сировини (металлочерепиця, добірні елементи з одного рулону).
  Ціна
  Саміе низькі ціни на металочерепицю в Києві і Україні. Є дешевше? Звоніть - зробимо знижку!
  Документи
  На кожний проданий товар ми маємо сертифікати відповідності, видаткові накладні, ТТН. Договір на поставку теж є.
  Швидка доставка
  Виконуємо доставку по мінімальним цінам в день замовлення, прямая доставка або Нова Пошта чи Делівері

  Колір металочерепиці

  Виробники металочерепиці

  Zavod Module - виробник покрівельних та фасадних матеріалів із тонколистової сталі. Ми виготовимо на замовлення металочерепицю, профнастил, блок-хаус або сайдинг на протязі від 1 до 3 робочих днів. Виробляємо приблизно 1600 покрівель на рік, а ще понад 30 тис. квадратних метрів профнастилу та понад три тисячі кв.м. металевий сайдінг для фасаду. Ми працюємо на ринку України з широким асортиментом сталі, починаючи з сегмента економ 0,4мм до Преміум сталі 0,5мм.
  Покрівельні матеріали з установкою «під ключ»
  Ми співпрацюємо з безліччю бригад, які займаються монтажем покрівельних та фасадних матеріалів, тому при необхідності Ви отримаєте якісний матеріал за розумну ціну та вибір з бригад монтажників, які встановлять Вам покрівлю або фасадні матеріали « під ключ»
  Термін виробництва від 1 години до 7 днів.
  Залежно від замовлення він може бути проведений через пару годин після оформлення, а може і через кілька днів. Все залежить від квадратури сталі, що переробляється... Мінімальний вихід з лінії це 30 кв.м. Тому замовлення до 30 квадратів виробляються довше, ніж інші. Гарантія на матеріали зі сталі надається тільки на сталь європейських виробників або сталі з Південної Кореї.
  Яка краще металочерепиця Словаччина чи Корея? Ці два виробники в одній товщині та покритті 0,45 мм МАТ стоять однаково за ціною. Але цинку у Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грамів, а у Кореї 225 грамів. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, як і словацька.
  Яка різниця між металочерепицею Німеччина та Польща від Арселора? І німецька та польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм та матове покриття, також і шар цинку у них по 225 грамів на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трохи дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від металочерепиці дорожче на кілька гривень. Ось так ось…
  Як дізнатися вартість даху з металочерепиці? Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати так. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції та додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 250 грн. Ціна покрівлі = 150 * 250 +30% = 48 750 грн.
  Скільки днів виготовляється металочерепиця? Від отримання замовлення до готовності триває в середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється на протязі 3-4 годин, весь інший час це черга.
  Яка товщина надійніша 0,45 або 0,50 мм? За фізичними навантаженнями 0,5 мм звичайно буде надійніше, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Суть у тому, що в Україні по ДБН снігове навантаження становить 170 кг на квадратний метр. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограмів на квадрат. Товщина 0,5 мм подолає навантаження 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно, починаючи з товщини 0,45 мм.
  Чи залежить ціна металочерепиці від кольору? Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття матового або глянсового. Ще може залежати від кількості квадратних метрів.
  Як і чим різати металочерепицю? Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде недійсною. Є спеціальна насадка цвіркунів. Детальна інформація є у менеджера.
  Як оформити безкоштовну доставку металочерепиці? При замовленні металочерепиці + водостічних систем + софіту для підшивання звісів покрівлі, доставка по київській області безкоштовна.

  Корисні статті
  Читати всі статті 55

   

  Металочерепиця Купити в Києві на Завод Модуль

  На кожному лесті з внутрішньої сторони, на ґрунтовому покритті є спеціальний захисний напис – маркування металочерепиці. У 2023 році маркування наноситься лазаром під час фарбування листа на заводі виробника сталі. Метою нанесення маркування на листи покрівельного матеріалу і сталі є підтвердження оригінальності товару або вказівка основних точкових параметрів для неможливості підробки металочерепиці. Беручи до уваги, що візуально різницю між німецькою або українською металочерепицею людина не може помітити, наявність маркування захищає споживача від можливої підробки покрівельних листів металочерепиці.

  Наведемо переваги маркованої металочерепиці для пересічного покупця без досвіду:

  1. Перевірка оригінальності металочерепиці під час доставки на об’єкт будівництва
  2. Можливість уточнити завод виробник рулонної сталі
  3. У рідкісних випадках дізнатися скільки цинку під покриттям поліестер

  Інформації в маркуванні металочерепиці не багато. Зазвичай це країна виробник сталі в рулоні для металочерепиці, логотип заводу; рідко бувають випадки із зазначенням товщини сталі та інших технічних характеристик.

  Металочерепиця Ціна Київ 2024 рік

  Наприкінці 2023 – початку 2024 року світовий ринок сталі дуже швидко змінює пріоритети. Рулонна сталь, яка в доларовому еквіваленті стояла останні 6 років рівно і стабільно, дуже стрімко почала зростати. Відповідно ціна на металочерепицю в Україні теж за останні 2 місяці додала +17%. Це багато. Як результат ось наведена таблиця цін:

  Ціна на металочерепицю на заводі у 2024 році. таблиця цін

  Металочерепиця
  Ціна у 2024 році
  Металочерепиця Класик Німеччина ArcelorMittal 0.50 ArcelorMittal 0.50
  320 грн/м2
  Металочерепиця Монтеррей Бельгія ArcelorMittal 0.45
  255 грн/м2
  Металочерепиця матова Словаччина USS Kosice 0.45
  250 грн/м2
  Металочерепиця Корея Dongbu Steel 0.45 Dongbu Steel 0.45
  252 грн/м2
  Металочерепиця Матова Україна 0.45
  240 грн/м2

  Купити металочерепицю із Заводу

  Ще 5 років тому в Україні було можливо замовити дві форми металочерепиці (класичну і ретро форму). Минуло небагато часу і сьогодні у 2021 році в Україні верстатів, які профілюють металочерепицю понад 20. Всі вони дуже схожі, хоча і назва форм різна, але за візуальним виглядом є 5 основних: Класик, Ретро, Максима, Валенсія і Альпіна.

  Виробництво металочерепиці на заводі

  Замовити металочерепицю за розмірами

  1. Класика. Починаючи з 1997 року, коли в Україну почали привозити листи металочерепиці і продавали не за м2, а ціна була за лист. Це найпопулярніша і найвпізнаваніша форма черепиці. Більше половини всіх дахів накрито металочерепицею Класик.

  2. Ретро. Ретро металочерепиця почала свій старт у виробництві через 8 років після Classic. У 2005 році ринок покрівлі дуже швидко зростав і попит на нову форму металочерепиці Retro був дуже великий. Це друга за статистикою прокату металочерепиця в Україні.

  3. Максима. У 2014 році вийшло відразу три новинки в профілюванні металочерепиці. Однією з форм є Maxima. У технічному плані це та сама монтеррей металочерепиця, тільки вище в 2 рази проштамповка + є візуальний прокат на гребені хвилі черепиці.

  4. Валенсія. Valencia металочерепиця для гурманів покрівельних матеріалів. Після старту продажів дорогої металочерепиці від Ruukki – Adamante, цілих 4 роки покупці чекали щось схоже, але дешевше в ціні (металочерепиця Рууккі дорога дуже). Вихід був простий і настав час, коли стартувало виробництво схожої металочерепиці Валенсія у 2015 році.

  5. Альпіна. Alpina або Premium Plus металочерепиця це найвище профілювання металочерепиці. Усі фото металочерепиці є в нашій галереї.

  Металочерепиця, Ціна м2 від 198 грн

  Металочерепиця в Києві

  Якщо ви вирішили купити металочерепицю в Києві, Завод Модуль пропонує можливість вибирати серед безлічі спеціальних колірних рішень. Вам не важко буде зробити вибір, який оптимально доповнюватиме створений екстер’єр. Під час виробництва покрівлі використовуються тільки безпечні матеріали, тому під час її експлуатації можна не переживати за здоров’я своїх близьких або за навколишнє середовище. Що ж щодо монтажу? Впоратися з ним може кожен чоловік, який володіє хоча б якимись навичками в будівництві. Або можна доручити цю роботу професіоналам Завод Модуль. Наші співробітники мають великий досвід, тому вміємо допомогти кожному клієнту знайти оптимальне рішення. Ми точно заощадимо Вам нерви, кошти + час.

  Термін служби металочерепиці. На сьогодні найперший клієнт, який купив металочерепицю в Україні, користується нею вже 23 роки. Завозити листи металочерепиці в нашу країну з Фінляндії почали в 1997 році. Технічно описуючи термін служби металочерепиці наприклад німецької 0,5 матової дорівнює 40 рокам. Чому ж так? Фарба поліестер 35 мкм. Щороку 1 мікрометр покриття змивається. Термін служби = 35 років на фарбу + 5 років до першої наскрізної корозії.

  Оптимальна вага металочерепиці. Вага даху з металочерепиці в 200 квадратів дорівнює 1000 кілограмів разом із комплектуючими. Якщо порівняти з конкурентом металочерепиці – бітумною черепицею, то квадратний метр бітумної черепиці важить 9 кілограмів + додаткова комплектація… Усе разом виходить 3000 кг. Співвідношення 3/1 по навантаженню на фундамент.

  Легкість у монтажі металочерепиці. Для монтажу стандартного середньостатистичного даху необхідно 4 дні, нуууу максимум 5. Зазвичай установкою покрівельних листів займаються люди, які не вперше цією справою займаються. Як наслідок швидкість монтажу ще збільшується. Ту саму м’яку покрівлю потрібно встановлювати в 3 рази довше, що збільшує вартість покрівлі з металочерепиці під ключ.

  Швидке виробництво металочерепиці. Ми можемо виготовити металочерепицю за 4 години. Усе залежить від наявності розмірів листів покрівельної продукції.

  Гарантія на металочерепицю. Гарантія на металочерепицю європейських виробників – 10 років і більше.

  Безкоштовний замір листів металочерепиці. Ми намагаємося особисто провести замір кожної покрівлі. Послуга заміру безкоштовна.

  Можливі ситуації, коли Ви вирішили купити металочерепицю
  Уявімо, у Вас є потреба перекрити дах. Наприклад, будинок розташований у Києві або області, а може бути – регіоні України. Отже, необхідно вибрати металочерепицю, тому Ви починаєте шукати людину, наприклад, виконроба.
  1 Буває так, що виконроби впевнено рекомендують купити дах економ виробників (його легше продати за дешевою ціною).
  2. Насамперед, правда така, кожна людина продає те, на чому можна більше заробити або що буде швидше привезти.
  3. Виконроби здебільшого рекомендують дешеву металочерепицю, щоб заробити більше на монтажі, бо з ними розрахунок по грошах буде наприкінці робіт, а замовник до кінця монтажу покрівлі багато витратив і так. Більшість виконробів вибирають спосіб здешевлення кошторису на матеріали.
  4. Страждає від такої ситуації клієнт через якість металочерепиці… Через кілька років замовник візуально бачить проблеми з кольором, а вже через 7-8 років дах може проржавіти до дірки.
  5. Отже, при купівлі металочерепиці краще звернутися до фахівців, які не пов’язані з монтажними роботами. Як кажуть “розділяй і володарюй”.

  Прислухайтеся ще до однієї рекомендації – якісна черепиця зі сталі має бути маркована. Отже, без маркування Вам пропонують не те, що ви замовляєте. І останнє прохання – Ви обдзвонили Google топ 10 за запитом“металочерепиця” – попередньо вибрали металочерепицю 0,45 мат! Ціни Вам дали від 160 грн до 170 грн. Купіть металочерепицю у того, хто Вам дав 165 грн! Навіть якщо у Вас 250 квадратів, краще переплатити 5 гривень, але не потрапити компанію ошуканців.

  • Не слухаєте “горе-прорабів”;
  • Інакше кажучи, Ви ж собі дах не криєте на 3-7 років. Упевнений, що ні;
  • Тому рішення приймайте особисто, виходячи з виконаного аналізу інформації.