Notice: Undefined index: content in /home/zwlnekym/public_html/wp-content/themes/Zavod-Module-child/short_code_list.php on line 344
Величезний асортимент
металочерепиці

  Оставьте
  Заявку
  и получите наш обновленный прайс-лист со сниженными ценами на все товары

  Оригінальність
  Вся продукція виготовлена з оригінальної сировини (металочерепиця, додаткові елементи з одного рулону).
  Вартість
  Найнижчі ціни на металочерепицю у Києві та Україні. Чи є дешевше? Телефонуйте – зробимо знижку!
  Документи
  На кожен проданий товар ми маємо до нього сертифікати відповідності, витратні, ТТН.
  Швидка доставка
  Виконуємо доставку за мінімальними цінами в день замовлення, пряма доставка або Нова Пошта

  Колір металочерепиці

  Виробники металочерепиці

  Завод Модуль - виробник покрівельних та фасадних матеріалів із тонколистової сталі. Ми виготовимо на замовлення металочерепицю, профнастил, блок-хаус або сайдинг на протязі від 1 до 3 робочих днів. Виробляємо приблизно 1600 покрівель на рік, а ще понад 30 тис. квадратних метрів профнастилу та понад три тисячі кв.м. металевий сайдінг для фасаду.
  Ми працюємо на ринку України з широким асортиментом сталі, починаючи з сегмента економ 0,4мм до Преміум сталі 0,5мм.
  Покрівельні матеріали із встановленням «під ключ»
  Ми співпрацюємо з безліччю бригад, які займаються монтажем покрівельних та фасадних матеріалів, тому при необхідності Ви отримаєте якісний матеріал за розумну ціну та вибір з бригад монтажників, які встановлять Вам покрівлю або фасадні матеріали «під ключ»
  Термін виробництва від 1 години до 7 днів.
  Залежно від замовлення він може бути виготовлений через пару годин після оформлення, а може і через кілька днів. Все залежить від квадратури сталі, що переробляється... Мінімальний вихід з лінії це 30 кв.м. Тому замовлення до 30 квадратів виробляються довше, ніж інші. Гарантія на матеріали зі сталі надається тільки на сталь європейських виробників або сталі з Південної Кореї.
  Яка краще металочерепиця Словаччина чи Корея? Ці два виробники в одній товщині та покритті 0,45 мм МАТ стоять однаково за ціною. Але цинку у Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грамів, а у Кореї 225 грамів. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, як і словацька.
  Яка різниця між металочерепицею Німеччина та Польща від Арселора? І німецька та польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм та матове покриття, також і шар цинку у них по 225 грамів на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трохи дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від металочерепиці дорожче на кілька гривень. Ось так ось…
  Як дізнатись вартість даху з металочерепиці? Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати так. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції та додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 140 грн. Ціна покрівлі = 150 * 140 +30% = 27300 грн.
  Скільки днів виробляється металочерепиця? Від отримання замовлення до готовності триває в середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, решта часу це черга.
  Яка товщина надійніша за 0,45 або 0,50 мм? За фізичними навантаженнями 0,5 мм звичайно буде надійніше, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Суть у тому, що в Україні по ДБН снігове навантаження становить 170 кг на квадратний метр. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограмів на квадрат. Товщина 0,5 мм подолає навантаження 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно, починаючи з товщини 0,45 мм.
  Чи залежить ціна металочерепиці від кольору? Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття матового або глянсового. Ще може залежати від кількості квадратних метрів.
  Як і чим різати металочерепицю? Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде недійсною. Є спеціальна насадка цвіркунів. Детальна інформація є у менеджера.
  Як оформити безкоштовну доставку металочерепиці? При замовленні металочерепиці + водостічних систем + софіту для підшивання навісів покрівлі, доставка по київській області безкоштовна.