Фальцева покрівля

Показано 1–12 із 49

Фальцева Покрівля Клік Фальц

Фальцева покрівля являє собою листи висококласного клік фальц металу, які виготовляються з рулонної оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Цей вид покрівлі вважається універсальним, адже жорсткою покрівлею з тонколистової сталі можна облаштувати будь-яку будівлю, як житлову, так і промислову.

Фальцева покрівля має низку переваг, серед яких:

герметичність з’єднання під час монтажу – кріплення покрівлі відбувається без проходження саморізів через поверхню листа, що виключає можливість проникнення вологи в підпокрівельний простір через кріпильні отвори. Завдяки цьому дах не проржавіє і збереже функціональність. Фіксація проводиться прихованим способом;

 • довговічність – термін служби цього покриття становить близько 50 років, забезпечує надійність металу фальцевої покрівлі;
 • невелика вага – фальцевий дах не створює значного навантаження на конструкцію будівлі;
 • асортимент – різноманітна колірна гама цього покриття дає змогу підібрати те, що ідеально пасуватиме до Вашої оселі;
 • легкість у монтажі та догляді – покриття легко обробляється захисною речовиною, якщо виникає така необхідність.

Купити Фальцеву Покрівлю Клік Фальц у Києві

Незважаючи на всі позитивні якості, фальцева покрівля в Києві має один недолік – це висока теплопровідність металу. Влітку приміщення горища може сильно нагріватися під впливом сонячних променів.

Останнім часом фальцеву покрівлю купити прагнуть багато клієнтів. Завдяки цьому, на ринку є безліч пропозицій за хорошими цінами. Вибираючи металевий дах, не варто спокушатися на найдешевші вироби: вони можуть виявитися неякісними і в результаті покрівля може протікати. Таким чином, майно в будинку буде зіпсовано і доведеться витрачатися ще раз.

Фальцева Покрівля Клік Фальц Ціна

Фальцева Покрівля Клік ФальцЦіна в Києві:
Фальцева покрівля 0,50 мм Німеччина Арселорвід 390 грн/м2
Фальцева покрівля 0,50 мм Польща Арселорвід 375 грн/м2
Фальцева покрівля 0,45 мм Південна Корея Донгбувід 330 грн/м2
Фальцева покрівля 0,45 мм Італія Арведівід 335 грн/м2
Фальцева покрівля 0,45 мм Українавід 290 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

Ціна фальцевої покрівлі може коливатися від 260 грн/м2 до тисячі гривень за метр квадратний. Відповідно найдешевший варіант має термін експлуатації кілька років, а найдорожчий – близько 50 років. Фальцева покрівля, ціна на яку становить чотириста п’ятдесят – п’ятсот п’ятдесят гривень за метр квадратний вважається оптимальною. Покрівля гарантовано прослужить понад п’ятдесят років без додаткових витрат на догляд і оновлення захисного покриття.
Замовити і купити фальцеву покрівлю з доставкою в будь-яку точку України не становить проблем. Для того, щоб придбати металеве покриття, необхідно лише знайти онлайн магазин і вибрати товар, який відповідає Вашим потребам.
Під час вибору фальцевої покрівлі звертайте увагу на кут нахилу даху, особливості конструкції будинку і річну кількість опадів. Згідно з цими показниками слід підбирати черепицю. Якщо Ви не фахівець у питаннях, пов’язаних з вибором і монтажем даху, краще скористайтеся порадами фахівців.

Купити Клік Фальц Покрівлю на Заводі

Завод Модуль – виробництво покрівлі з металу, один з таких це фальцева покрівля. Ціна на КлікФальц від 290 грн/м2 залежить від вибору кольору, виробника і товщини сталі. Купити Фальцеву Покрівлю у Києві можна зателефонувавши у відділ продажу. Є замір фасаду.

На складі метал для фальцевої покрівлі таких виробників:

 • Китай 0,4 або 0,45 мм – Цинк 100 г/м2
 • Україна Модуль 0,45 або 0,5 мм Мат – Цинк 100 або 140 г/м2
 • Словаччина USS 0,45 або 0,5 мм Мат – 140 г/м2
 • Італія Arvedi 0,45 або 0,5 мм Мат – 140 г/м2
 • Польща ArcelorMittal 0,5 мм Мат – 225 г/м2
 • Німеччина ArcelorMittal 0,5 мм Мат – 225 г/м2
 • Австрія Voestalpine 0.5 PurMa – 225 г/м2

Термін виробництва фальцевої покрівлі – до 7 робочих днів. Ціна на Клікфальц завжди мінімальна.

Встановлення та Монтаж Фальцевої Покрівлі в Київській області. У нас є фахівці, які можуть телефоном проконсультувати Вас. Працівники нашої фірми допоможуть Вам підібрати дах з оптимальними для Ваших потреб характеристиками, а також його колір. Після цього, Ви зможете додати обраний товар у кошик або оформити замовлення телефоном. Потрібно обов’язково вказати необхідну кількість аркушів (зазвичай у метрах квадратних). Після оплати замовлення, працівники магазину сформують його і відправлять на вказану Вами адресу за допомогою послуг транспортної компанії. Усього за кілька днів Ви отримаєте фальцеву покрівлю і зможете розпочати роботи зі встановлення

Call Now