Металочерепиця Бердичів

Металочерепиця Бердичів ціна

Купити металочерепицю з доставкою Бердичів варто для скатних покрівель, де кут нахилу дорівнює від 12 до 60 градусів. Продукцію використовують як імітацію та більш доступний замінник натуральної черепиці. У плані конструктивної побудови це доволі нескладний матеріал. Найчастіше його використовують при перекритты покрівель будь-яких типів – приватних чи комерційних.

  • Продукція за своїми характеристиками є універсальною, особливо популярністю користується її окремий тип – листова черепиця.
  • На металлочерепицю Бердичів ціна демократична, розумна та доступна завдяки менеджерам компанії КМУ.
  • Ми готові проконсультувати вас щодо правильності транспортування, експлуатації та установки черепиці.
  • Достатньо зв’язатися з нашими менеджерами і замовити необхідний виріб.

Однією з найголовніших переваг є надійність черепиці. Вона здатна служити протягом двох десятків років. Вироби виявляють стійкість до ультрафіолету, дії атмосферних опадів, змін, температурного діапазону, фізичної дії різноманітних чинників. Плюсом черепиці є простота і швидкість монтажу, який не потребує особливих умов. Ціна на металочерепицю Бердичыв залишається доступною завжди, що також є значною перевагою. У цього продукту велика кількість варіантів кольору, які можна обирати, орієнтуючись на міжнародну таблиці RAL. Вироби характеризуються достатньою кількістю полімерів: поліестером, поліуретаном та пластизолом, а також іншими. Завдяки цьому можна отримати матову і глянцеву металочерепицю.

Металочерепиця Бердичів купити

Купить металлочерепицу с доставкой Бердичев следует изготовленной рулонной стали холодного проката. Ее толщина должна равняться 0,4-0,5 мм как качественной продукции. С обеих сторон сталь покрывается цинковым слоем от 140 до 275 г/ кв. м. Чем больше показатель толщины, тем более изделия защищаются от негативного действия коррозии. Поверх оцинковки применяют грунтовку.

  • На лицевую сторону наносится декоративно-защитный слой полимеров, который у каждой конкретной разновидности бывали разным.
  • К примеру, у полиэстера – 25 микрон, матового полиэстера – 35 микрон, полиуретана, платизола, ПВДФ, других – от 50 до 200 микрон.
  • Основной задачей полимеров является украшение черепицы, придание ей определенного цвета. реализуется металлочерепица
  • Германии, Словакии, Италии, Кореи, Украины, Китая – недорого.
  • Все разработчики предоставляют продукцию разного качества, на неодинаковый вкус.

Металлочерепицу Бердичев купить следует у наших представителей компании КМУ. При надобности мы предоставим вам необходимые консультации или логистическую службу. На металлочерепицу Бердичев цена доступная, демократичная, поэтому продукцию можно приобрести любому заказчику с неодинаковыми финансовыми возможностями. http://www.кровельные-материалы.in.ua/metallocherepitsa/