Металочерепиця в Одесі

Показано 1–12 із 62

Металочерепиця Ціна в Одесі

Металочерепиця Одеса:Ціна:
Металочерепиця Україна 0,45 Монтеррей 0,45250 грн за м2
Металочерепиця Італія 0,45 Ретро 0,45266 грн за м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Максима270 грн за м2
Металочерепиця 0,5 Польща300 грн за м2
Металочепиця 0,5 Німеччина320 грн за м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

Якщо ви живете в Одесі і розглядаєте можливість встановлення якісної покрівлі, то обов’язково варто звернути увагу на металочерепицю. Цей матеріал має низку переваг перед іншими видами покрівельних матеріалів, включно з високою міцністю, довговічністю, прекрасними експлуатаційними характеристиками і легкістю монтажу.

Завод модуль – це один із провідних виробників металочерепиці в Україні. На заводі використовують тільки найсучасніші технології, які дають змогу створювати якісний продукт, що відповідає всім міжнародним стандартам. Уся продукція заводу сертифікована і має гарантію якості.

Якщо ви хочете купити металочерепицю в Одесі, то наша компанія із задоволенням надасть вам весь необхідний асортимент. Ми маємо великий вибір колірних рішень і форм, що дає змогу кожному клієнту обрати саме той варіант, який підходить саме йому.

Купити Металочерепицю в Одесі на Заводі

Ціна на металочерепицю заводу модуль в Одесі є однією з найдоступніших. Завдяки використанню сучасних технологій та оптимізації виробничих процесів, ціна на продукцію заводу модуль залишається на дуже привабливому рівні.

У нашій компанії ви зможете купити металочерепицю від заводу модуль за вигідною ціною. Ми надаємо гарантію на всю продукцію і готові відповісти на всі ваші запитання щодо монтажу та експлуатації покрівлі.

Не відкладайте ремонт покрівлі на потім – звертайтеся до нас просто зараз і отримайте якісну металочерепицю від заводу модуль в Одесі. Наші фахівці нададуть всю необхідну допомогу і консультації у виборі та встановленні покрівельного матеріалу.

✅️✴️ Яка краще металочерепиця Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, що й словацька.

✅️✴️ Яка різниця між металочерепицею Німеччина та Польща від Арселора?

І німецька, і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і металочерепиця дорожча на кілька гривень. Ось так от…

✅️✴️ Як дізнатися вартість даху з металочерепиці?

Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 240 грн. Ціна покрівлі = 150*240+30% = 46 800 грн.
Металочерепиця в Одесі від заводу

✅️✴️ Скільки днів виробляється металочерепиця?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

✅️✴️ Яка товщина надійніша 0,45 чи 0,50 мм?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Суть у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

✅️✴️ Чи залежить ціна металочерепиці від кольору?

Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття – матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

✅️✴️ Як і чим різати металочерепицю?

Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.

Call Now