Ціна на металочерепицю в 2024 році… Що воно буде???


Вітаємо всіх в 2024 році. Мене Звати Andrey Dobrov і в цьому короткому тексті я хочу розповісти, що буде з ціною на металочерепицю в наступному сезоні. Полетіли…

Ціна в Україні буде рости на металочерепицю. Ось причини:

  1. Кабінет міністрів заклав курс долара в бюджет на 2024 рік в розмірі 41 гривня… якщо порівнювати з 2023 роком і фактичним значенням курсу долара в розмірі 38 гривень за один американський долар то логічно припустити що всі імпортні матеріали будуть рости в ціні… Ось перша причина.
  2. Друга причина це обмеження китайської сировини на поставку в Україну у вигляді додаткового мита, яке було прийняте в середині 2023 року. Як висновок кількість завезеної рулонної сталі буде менша, але і собівартість квадратного метра металочерепиці збільшується. Це була друга причина, котра говорить про ріст ціни на металочерепицю в 2024 році.
  3. Третя і остання причина це фактор війни в Україні. Багатьох українських хлопців, котрі ще вчора монтували покрівельні матеріали, мобілізують в армію в цьому році, логічно що вартість на комплекс покрівлі разом з роботою зросте по причині відсутності кваліфікованої робочої сили.

Тримаємось разом. Ціна це важливо, але Українська Держава важливіша… Бажаю здоров’я і терпіння в 2024 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now