Профнастил 7004 Ral – Світло Сірий колір

Оригінальність
Вся продукція виготовлена із оригінальної сировини (профнастил, добірні елементи із одного рулону).
Вартість
Самі низькі ціни на профнастил в Києві і Україні. Маєте дешевше? Телефонуйте - Зробимо знижку!
Документи
На кожний проданий товар ми маємо до нього сертифікати відповідності, видаткові накладні, ТТН.
Швидка доставка
Виконуємо доставку по мінімальним цінам в день замовлення, пряма доставка або Нова Пошта


✅️✴️ Який профнастил краще Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейський профнастил за ті ж гроші, що й словацький.

✅️✴️ Яка різниця між профнастилом Німеччина і Польща від Арселора?

І німецький, і польський профнастил Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і профнастил дорожчий на кілька гривень. Ось так от…

✅️✴️ Як дізнатися вартість даху з профнастилу?

Ціну профнастилу і комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 240 грн. Ціна покрівлі = 150*240+30% = 46 800 грн.

✅️✴️ Скільки коштує лист профнастилу для паркану?

Лист профнастил ПС-10 довжиною 1,5 метра – ціна 333 грн/лист
Лист профнастил ПС-10 довжиною 1,7 метра – ціна 377 грн/лист
Лист профнастил ПС-10 довжиною 2,0 метра – ціна 444 грн/лист.

✅️✴️ Скільки днів виробляється профнастил?

Від отримання замовлення до готовності проходить в середньому 2 дні. Виробництво профнастилу здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

✅️✴️ Яка товщина надійніша 0,45 чи 0,50 мм на дах?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Суть у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина профнастилу 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

✅️✴️ Чи залежить ціна профнастилу від кольору?

Ні. Ціна на профнастил залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

✅️✴️ Як і чим різати профнастил?

Рекомендуємо не різати листи профнастилу болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.Купити Профнастил Ral 7004 Світло-сірий Колір

Завод Модуль пропонує вигідний за ціною, привабливий, різноманітний за конфігурацією профнастил Колір 7004. Наприклад, можна створити паркан, ворота, обшити фасад, фронтон – досить купити профнастил 7004, зателефонувавши менеджерам торгового відділу заводу Модуль. Ми пропонуємо замовникам продукцію з матовим або глянцевим полімерним покриттям. Безумовно, ви зможете прикрасити будь-яку будову, відремонтувати її, побудувати заново.

  • По-перше, металопрофіль світло-сірого кольору унікальний незвичайним відтінком. Безсумнівно, слід купити профнастил 7004 світло-сірого кольору, якщо бажаєте втілити в життя певний архітектурний дизайн. Безсумнівно, ціна продукції відмінна!
  • По-друге, металопрофіль підходить для:
  1. Перекриття даху адміністративних, комерційних, приватних, промислових будівель.
  2. Створення швидкомонтованих будівель – наприклад, торгових павільйонів.
  3. Побудови обшивки, паркану.

Таким чином, представники торгового відділу заводу Модуль пропонують купити профнастил 7004 світло-сірого відтінку, ціна якого відмінна.


Ціна на Профнастил Ral 7004 Сірий Колір

Профнастил Ral 7004 Сірий Колір:Ціна в Києві:
Профнастил ПС-10 – 0.4 мм – Ral 7004від 185 грн/м2
Профнастил ПС-12 – 0.45 мм – Ral 7004від 205 грн/м2
Профнастил ПС-15 – 0.45 мм – Ral 7004від 207 грн/м2
Профнастил Для Паркану – Ral 7004від 207 грн/м2
Профнастил Покрівельний – Ral 7004від 235 грн/м2
Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

Завод Модуль пропонує купити металопрофіль довжини, яка потрібна замовнику. Ширина продукції буває різною – все залежить від висоти ребра, необхідної для спорудження конкретної будівлі.

  • По-перше, можна купити за оптимальною ціною стіновий профнастил 7004. Він має в середньому висоту ребра 8-20 мм, оскільки цей вид продукції не призначений для високих навантажень.
  • По-друге, ми надаємо замовникам покрівельний профнастил світло-сірого відтінку. Безумовно, він придатний найрізноманітнішим будівлям. Світло-сірий відтінок пасує різним матеріалам, з яких виготовляється фасад.

Купити Профнастил Ral 7004 у Києві на Заводі

Таким чином, досить купити металопрофіль 7004, дізнавшись ціну у заводу Модуль.

Слід охарактеризувати три основні компоненти, з яких складається профнастил Ral 7004:

  1. Сталь – товщина дорівнює 0,4-1,3 мм.
  2. Цинк – кількість дорівнює 100-275 г/кв. м.
  3. Полімери – глянцевий, матовий поліестер, пластизол, пурекс, пурал, пурал матовий.

Безумовно, ми пропонуємо купити профнастил 7004 світло-сірий, ціна якого відмінна. Безсумнівно, представники торгового відділу заводу Модуль запропонують вигідні консультації, допомогу у виборі конкретного виробу.