цена

Профнастил 1015 Ral – Слонова кістка колір

Оригінальність
Вся продукція виготовлена із оригінальної сировини (профнастил, добірні елементи із одного рулону).
Вартість
Самі низькі ціни на профнастил в Києві і Україні. Маєте дешевше? Телефонуйте - Зробимо знижку!
Документи
На кожний проданий товар ми маємо до нього сертифікати відповідності, видаткові накладні, ТТН.
Швидка доставка
Виконуємо доставку по мінімальним цінам в день замовлення, пряма доставка або Нова Пошта


✅️✴️ Який профнастил краще Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейський профнастил за ті ж гроші, що й словацький.

✅️✴️ Яка різниця між профнастилом Німеччина і Польща від Арселора?

І німецький, і польський профнастил Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і профнастил дорожчий на кілька гривень. Ось так от…

✅️✴️ Як дізнатися вартість даху з профнастилу?

Ціну профнастилу і комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 240 грн. Ціна покрівлі = 150*240+30% = 46 800 грн.

✅️✴️ Скільки коштує лист профнастилу для паркану?

Лист профнастил ПС-10 довжиною 1,5 метра – ціна 333 грн/лист
Лист профнастил ПС-10 довжиною 1,7 метра – ціна 377 грн/лист
Лист профнастил ПС-10 довжиною 2,0 метра – ціна 444 грн/лист.

✅️✴️ Скільки днів виробляється профнастил?

Від отримання замовлення до готовності проходить в середньому 2 дні. Виробництво профнастилу здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

✅️✴️ Яка товщина надійніша 0,45 чи 0,50 мм на дах?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Суть у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина профнастилу 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

✅️✴️ Чи залежить ціна профнастилу від кольору?

Ні. Ціна на профнастил залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

✅️✴️ Як і чим різати профнастил?

Рекомендуємо не різати листи профнастилу болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.


Купити Профнастил Ral 1015 Бежевий Колір Слонова Кістка

Завод Модуль пропонує вигідний за ціною, привабливий, різноманітний за конфігурацією металопрофіль. Наприклад, можна створити паркан, ворота, обшити фасад, фронтон – досить купити профнастил 1015, зателефонувавши менеджерам торгового відділу заводу Модуль. Ми пропонуємо замовникам продукцію з матовим або глянцевим полімерним покриттям. Безумовно, ви зможете прикрасити будь-яку будову, відремонтувати її, побудувати заново.

  • По-перше, металопрофіль світло-сірого кольору унікальний незвичайним відтінком. Безсумнівно, слід купити профнастил Ral 1015 кольору слонової кістки, якщо бажаєте втілити в життя певний архітектурний дизайн. Безсумнівно, ціна продукції відмінна!
  • По-друге, металопрофіль підходить для:
  1. Перекриття даху адміністративних, комерційних, приватних, промислових будівель.
  2. Створення швидкомонтованих будівель – наприклад, торгових павільйонів.
  3. Побудови обшивки, паркану.

Таким чином, представники торгового відділу заводу Модуль пропонують купити профнастил Рал 1015 відтінку слонової кістки, ціна якого відмінна.


Ціна на Профнастил Ral 1015 Бежевий Колір

Профнастил Ral 1015 Бежевий Колір:Ціна в Києві:
Профнастил ПС-10 – 0.4 мм – Ral 1015від 204 грн/м2
Профнастил ПС-12 – 0.45 мм – Ral 1015від 245 грн/м2
Профнастил ПС-15 – 0.45 мм – Ral 1015від 247 грн/м2
Профнастил Для Паркану – Ral 1015від 207 грн/м2
Профнастил Покрівельний – Ral 1015від 235 грн/м2
Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

Завод Модуль пропонує купити металопрофіль довжини, яка потрібна замовнику. Ширина продукції буває різною – все залежить від висоти ребра, необхідної для спорудження конкретної будівлі.

  • По-перше, можна купити за оптимальною ціною стіновий профнастил 1015. Він має в середньому висоту ребра 8-20 мм, оскільки цей вид продукції не призначений для високих навантажень.
  • По-друге, ми надаємо замовникам покрівельний профнастил світло-сірого відтінку. Безумовно, він придатний найрізноманітнішим будівлям. Відтінок слонової кістки пасує різним матеріалам, з яких виготовляється фасад.

Купити Профнастил Ral 1015 у Києві на Заводі

Таким чином, досить купити металопрофіль 1015, дізнавшись ціну у заводу Модуль.

Слід охарактеризувати три основні компоненти, з яких складається профнастил:

  1. Сталь – товщина дорівнює 0,4-1,3 мм.
  2. Цинк – кількість дорівнює 100-275 г/кв. м.
  3. Полімери – глянцевий, матовий поліестер, пластизол, пурекс, пурал, пурал матовий.

Безумовно, ми пропонуємо купити профнастил 1015 слонова кістка, ціна якого відмінна. Безсумнівно, представники торгового відділу заводу Модуль запропонують вигідні консультації, допомогу у виборі конкретного виробу.