Повернення продукції

Повернення грошових коштів

Розрахунок з покупцем за фактом повернення товару проводиться в повному розмірі виходячи з вартості на момент його купівлі, за вирахуванням витрат, пов’язаних з доставкою товару Покупцеві. Повернення грошових коштів здійснюється тим самим способом, яким скористався замовник під час оплати замовлення.

Для юридичних осіб

Для повернення грошових коштів, сплачених юридичною особою за безготівковим розрахунком, необхідно повідомити номер і дату оплаченого рахунку, а також вислати поштою оригінал листа з проханням про повернення коштів. Для більш швидкого опрацювання рекомендуємо вислати скан копію листа на електронну адресу info@zavod-module.com.ua
Документи: Зразок листа для юридичної особи на повернення коштів

Для фізичних осіб

Для повернення грошових коштів сплачених фізичною особою, готівкою або карткою, Вам необхідно надіслати на електронну адресу info@zavod-module.com.ua заяву про повернення коштів, а також надати документи про оплату: скан копію або фото квитанції про оплату, банківську виписку або будь-яке підтвердження того, що платник саме Ви.

Документи: Заява для фізичної особи на повернення коштів

Терміни

Відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів” (стаття 8, частина 7, абзац 3): Повернення грошових коштів споживачеві здійснюється в день скасування замовлення або повернення Товару покупцем. У разі неможливості повернути гроші в день повернення товару або скасування замовлення, кошти повертаються за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 7 днів.