Металочерепиця Валенсія

Оригінальність
Вся продукція виготовлена з оригінальної сировини (металлочерепиця, добірні елементи з одного рулону).
Ціна
Самі низькі ціни на металочерепицю в Києві і Україні. Є дешевше? Звоніть - зробимо знижку!
Документи
На кожний проданий товар ми маємо сертифікати відповідності, видаткові накладні, ТТН. Договір на поставку теж є.
Швидка доставка
Виконуємо доставку по мінімальним цінам в день замовлення, прямая доставка або Нова Пошта чи Делівері

Колір металочерепиці

Виробники металочерепиці

Корисні статті
Читати всі статті 55

❤️⭐ Яка краща металочерепиця Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр шар цинку 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, що й словацька.

❤️⭐ Яка різниця між металочерепицею Німеччина і Польща від Арселора?

І німецька, і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і металочерепиця дорожча на кілька гривень. Ось так от…

❤️⭐ Як дізнатися вартість даху з металочерепиці?

Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 140 грн. Ціна покрівлі = 150*140+30% = 27 300 грн.

❤️⭐ Скільки днів виробляється металочерепиця?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

❤️⭐ Яка товщина надійніша 0,45 або 0,50 мм?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Сут у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

❤️⭐ Чи залежить ціна металочерепиці від кольору?

Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття – матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

❤️⭐ Як і чим різати металочерепицю?

Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.

Металочерепиця Валенсія ціна

Металочерепиця ВаленсіяЦіна
Металочерепиця Валенсія – Україна 0,45 Мат240 грн ціна за м2
Металочерепиця Валенсія – Словаччина 0,45 Мат250 грн ціна за м2
Металочерепиця Валенсія – Італія 0,45 Мат252 грн ціна за м2
Металочерепиця Валенсія – Польща 0,5 Мат290 грн ціна за м2
Металочерепиця Валенсія – Німеччина 0,5 Мат300 грн ціна за м2
Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

Представлений покрівельний матеріал має економічність, практичність, оригінальний дизайн. Ця продукція з’явилася серед українського ринку порівняно недавно, проте покупці встигли гідно оцінити її. Товщина сталевого листа виробу дорівнює 0,4-0,5 мм, що відповідає європейським нормативам. Це гарантує хорошу стійкість Valencia перед дією опадів, механічними навантаженнями тощо. Продукт (Київ) успішно застосовується для реконструкції або новобудови.

Купити металочерепицю Валенсія недорого можна у “ЗАВОД МОДУЛЬ” з продажу будматеріалів. Ми підкажемо вам, як зробити найкращий вибір. Форма хвилі цього виробу оригінальна, а його рельєф імітує класику. Тому представлена продукцію польського виробника багатьом припаде до смаку, оскільки добре гармоніюватиме з багатьма архітектурними стилями. Можна скористатися картою кольорів RAL.

На металочерепицю Валенсія ціна у компанії “ЗАВОД МОДУЛЬ” завжди залишається в рамках розумного. Звертайтеся до наших фахівців за вказаним сайтом телефоном.