Металочерепиця Шостка

Оригінальність
Вся продукція виготовлена з оригінальної сировини (металлочерепиця, добірні елементи з одного рулону).
Ціна
Самі низькі ціни на металочерепицю в Києві і Україні. Є дешевше? Звоніть - зробимо знижку!
Документи
На кожний проданий товар ми маємо сертифікати відповідності, видаткові накладні, ТТН. Договір на поставку теж є.
Швидка доставка
Виконуємо доставку по мінімальним цінам в день замовлення, прямая доставка або Нова Пошта чи Делівері

Колір металочерепиці

Виробники металочерепиці

Корисні статті
Читати всі статті 55

Металочерепиця Шостка ціна

Металочерепиця ШосткаЦіна
Металочерепиця Класік – Україна 0,45 Мат240 грн ціна за м2
Металочерепиця Ретро – Словаччина 0,45 Мат245 грн ціна за м2
Металочерепиця Еліт – Корея 0,45 Мат250 грн ціна за м2
Металочерепиця Модерн – Польща 0,5 Мат290 грн ціна за м2
Металочерепиця Монтеррей – Німеччина 0,5 Мат300 грн ціна за м2


Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

✅️✴️ Яка краще металочерепиця Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, що й словацька.

✅️✴️ Яка різниця між металочерепицею Німеччина та Польща від Арселора?

І німецька, і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і металочерепиця дорожча на кілька гривень. Ось так от…

✅️✴️ Як дізнатися вартість даху з металочерепиці?

Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 240 грн. Ціна покрівлі = 150*240+30% = 46 800 грн.

Купити металочерепицю в Шостці

✅️✴️ Скільки днів виробляється металочерепиця?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

✅️✴️ Яка товщина надійніша 0,45 чи 0,50 мм?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Суть у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

✅️✴️ Чи залежить ціна металочерепиці від кольору?

Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття – матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

✅️✴️ Як і чим різати металочерепицю?

Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.

Металочерепиця в Шостці є найбільш доступною продукцією, призначеною для покрівельних робіт. Вироби широко використовуються приватним, комерційним, великим будівництвом, серед забудовників, приватних замовників. Черепиця має переваги, що дозволяють користуватися нею незалежно від наявних умов навколишнього середовища. Великою перевагою є доступна на металочерепицю Шостка ціна. Щоб придбати вироби вигідно, варто зателефонувати нашим менеджерам за телефоном, вказаним на сайті компанії ЗАВОД МОДУЛЬ.

  • Варто проконсультуватися з фахівцями за потреби щодо питань експлуатації, встановлення чи транспортування продукції.
  • Металочерепицю купити Шостка варто разом з нашою компанією ЗАВОД МОДУЛЬ.
  • Черепиця має товщину сталі від 0,4 до 0,5 мм.
  • Ці показники є найбільш доступними, популярними серед замовників. Вироби вирізняються легкістю монтажу, пожежобезпечністю, надійністю, міцністю, герметичністю.
  • Після встановлення на даху утворюється монолітна покрівля, яка не пропускає вологу або опади у внутрішній бік даху.

Наша компанія ЗАВОД МОДУЛЬ пропонує розробки Німеччини, Словаччини, Італії, Кореї, Польщі, Бельгії, України або Китаю. Продукція характеризується достатнім асортиментом, різноманітними формами профілю, забарвлення. Купити металочерепицю, доставка Шостка, варто у нашій компанії ЗАВОД МОДУЛЬ. Співробітники представлять вашій увазі продукцію від різних виробників – як європейських, так і азіатських. Завдяки цій продукції ви зможете не тільки створити гарний будинок, але й забезпечити йому довголіття.