Металочерепиця Омега

Оригінальність
Вся продукція виготовлена з оригінальної сировини (металлочерепиця, добірні елементи з одного рулону).
Ціна
Самі низькі ціни на металочерепицю в Києві і Україні. Є дешевше? Звоніть - зробимо знижку!
Документи
На кожний проданий товар ми маємо сертифікати відповідності, видаткові накладні, ТТН. Договір на поставку теж є.
Швидка доставка
Виконуємо доставку по мінімальним цінам в день замовлення, прямая доставка або Нова Пошта чи Делівері

Колір металочерепиці

Виробники металочерепиці

Корисні статті
Читати всі статті 55

 

❤️⭐ Яка краща металочерепиця Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр шар цинку 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, що й словацька. ❤️⭐ Яка різниця між металочерепицею Німеччина і Польща від Арселора? І німецька, і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку в них по 225 грамів на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і металочерепиця дорожча на кілька гривень. Ось так от…

❤️⭐ Як дізнатися вартість даху з металочерепиці?

Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 140 грн. Ціна покрівлі = 150*140+30% = 27 300 грн.

❤️⭐ Скільки днів виробляється металочерепиця?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

❤️⭐ Яка товщина надійніша 0,45 або 0,50 мм?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Сут у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

❤️⭐ Чи залежить ціна металочерепиці від кольору?

Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття – матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

❤️⭐ Як і чим різати металочерепицю?

Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.

Металочерепиця Омега ціна

Металочерепиця Омега (Omega)Ціни:
Польща 0,50 ArcelorMittal204 грн/м2
Німеччина 0,50 ArcelorMittal210 грн/м2
Словаччина 0,45 US Steel180 грн/м2
Україна 0,45 Модуль160 грн/м2
Китай 0,40 Сутор120 грн/м2
Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

Завод Модуль пропонує замовникам сучасний покрівельний матеріал, який зовсім недавно з’явився на будівельному ринку України. Безсумнівно, металочерепиця Омега вирізняється симетричним профілем, простотою монтажу – це можливо завдяки симетричності. Тому аркуші укладаються справа наліво, зліва направо. Також продукція схожа на класичний профіль керамічної черепиці. Таким чином, слід купити металочерепицю омега, ціна якої відмінна, зателефонувавши представникам заводу Модуль.

 • По-перше, завод Модуль пропонує купити металочерепицю Омега, оскільки вона має популярний профіль. Наприклад, висота штампа становить 30 мм. Продукція належить до класичних зразків, нагадує натуральну черепицю. Безумовно, завод Модуль пропонує хороші ціни.
 • По-друге, продукція має на даху об’ємний, привабливий вигляд. Її розробляють на сучасному обладнанні. Безсумнівно, монтаж продукції відбувається швидко, легко – його виконають навіть новачки.
 • По-третє, завод Модуль пропонує купити металочерепицю Омега через багатство відтінків. Наприклад, вироби можна придбати в матовому, глянцевому відтінках зеленого, коричневого, червоного – це найпопулярніші кольори.

Металочерепиця Омега купити

Вироби мають такі переваги:

 1. Естетична привабливість.
 2. Довговічність.
 3. Хороша ціна.
 4. Пожежна безпека.
 5. Простий монтаж.
 6. Стійкість до негативних зовнішніх впливів: ультрафіолету, сильного дощу, граду, температурних перепадів.
 7. Стійкість до вигорання.
 8. Оптимальна вага.
 9. Гарантія.
 10. Надійність.

Таким чином, достатньо купити металочерепицю Омега, ціна якої вигідна у представників торгового відділу заводу Модуль.