Металочерепиця Модерн

Оригинальность
Вся продукция сделана из оригинального сырья (металлочерепица Модерн, доборные элементы из одного рулона).
Стоимость
Самые низкие цены на металочерепицу Модерн в Киеве и Украине. Есть дешевле? Звоните - сделаем скидку!
Документы
На каждый проданный товар мы имеем к нему сертификаты соответствия, расходные, ТТН.
Быстрая доставка
Выполняем доставку по минимальным ценам в день заказа, прямая доставка или Новая Почта

Колір металочерепиці

Виробники металочерепиці

❤️⭐ Яка краща металочерепиця Словаччина чи Корея? Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр шар цинку 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, що й словацька.

❤️⭐ Яка різниця між металочерепицею Німеччина і Польща від Арселора?

І німецька, і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і металочерепиця дорожча на кілька гривень. Ось так от…

❤️⭐ Як дізнатися вартість даху з металочерепиці?

Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 140 грн. Ціна покрівлі = 150*140+30% = 27 300 грн.

❤️⭐ Скільки днів виробляється металочерепиця?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

❤️⭐ Яка товщина надійніша 0,45 або 0,50 мм?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Сут у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

❤️⭐ Чи залежить ціна металочерепиці від кольору?

Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття – матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

❤️⭐ Як і чим різати металочерепицю?

Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.

Металочерепиця Модерн купити

Завод Модуль пропонує замовникам розглянути сучасний покрівельний матеріал, який підходить для використання за українського клімату. Безумовно, продукція надійна, якісна, витримує значні навантаження від погоди, вітру, дощу, снігу, криги, інших явищ. Таким чином, слід зателефонувати представникам торгового відділу заводу Модуль, щоб дізнатися ціну металочерепиці Модерн, купити необхідну кількість листів.

 • По-перше, звертають увагу на профіль хвилі Модерн. Він відрізняється від класичного дизайну, універсальний, має незграбність. Безумовно, продукція підійде історичним, сучасним будівлям, прикрасить їх. Таким чином, радимо купити металочерепицю Модерн, оскільки вона гармонує з будь-яким архітектурним стилем.
 • По-друге, продукція, ціна якої оптимальна, підходить переважно приватним будівлям. Наприклад, варто купити продукцію, щоб перекрити:
 1. Дім.
 2. Дачу.
 3. Котедж.
 4. Альтанку.
 5. Веранду.
 6. Гараж.
 7. Господарська будівля.

Також достатньо купити металочерепицю Модерн для комерційного, адміністративного використання. Наприклад, нею перекривають кафе, магазини, торгові павільйони, офіси.

Металочерепиця Модерн ціна

Вироби вирізняються багатьма перевагами:

 1. Стійкість до високих, низьких температур. Металочерепиця Модерн не деформується, якщо коливання становлять +50/-50 градусів.
 2. Оптимальна вага. Вироби не навантажують дах, стіни, фундамент. Таким чином, кроквяна система отримує мінімальне навантаження, довше зберігається.
 3. Вигідні параметри. Завод Модуль випускає металочерепицю Модерн за вашими індивідуальними розмірами. Якщо ширина продукції постійна, то довжина буде такою, яка вам потрібна.
 4. Відмінна ціна. Її пропонує завод Модуль, тому ви зможете купити потрібну кількість продукції.
 5. Оптимальна кількість відходів. Профіль має форму, що вирізняється зменшеним горизонтальним, вертикальним перекриттям.
 6. Широкий асортимент фактур, покриттів. Наприклад, ми радимо купити матову, глянсову металочерепицю Модерн. Її ціна трохи відрізняється, найпоширенішими поширеними кольорами є зелений, коричневий, червоний.

Замовити металочерепицю Модерн недорого

Продукція має три компоненти:

 1. Сталь – товщина 0,4/0,45/0,5 мм.
 2. Цинк – кількість 100-275 г/кв. кв. м.
 3. Полімери – пластизол, пурал, пурекс, матовий, глянцевий поліестер.