Металочерепиця Максима

Металочерепиця Максима

Оригінальність
Вся продукція виготовлена з оригінальної сировини (металлочерепиця, добірні елементи з одного рулону).
Ціна
Самі низькі ціни на металочерепицю в Києві і Україні. Є дешевше? Звоніть - зробимо знижку!
Документи
На кожний проданий товар ми маємо сертифікати відповідності, видаткові накладні, ТТН. Договір на поставку теж є.
Швидка доставка
Виконуємо доставку по мінімальним цінам в день замовлення, прямая доставка або Нова Пошта чи Делівері

Колір металочерепиці

Виробники металочерепиці

Корисні статті
Читати всі статті 55

❤️⭐ Яка краще металочерепиця Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, що й словацька.

❤️⭐ Яка різниця між металочерепицею Німеччина і Польща від Арселора?

І німецька, і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і металочерепиця дорожча на кілька гривень. Ось так от…

❤️⭐ Як дізнатися вартість даху з металочерепиці?

Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 140 грн. Ціна покрівлі = 150*140+30% = 27 300 грн.

❤️⭐ Скільки днів виробляється металочерепиця?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

❤️⭐ Яка товщина надійніша 0,45 або 0,50 мм?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Сут у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

❤️⭐ Чи залежить ціна металочерепиці від кольору?

Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття – матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

❤️⭐ Як і чим різати металочерепицю?

Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.

Металочерепиця Максима ціна

Металочерепиця МаксимаЦіна
Металочерепиця Максима – Україна 0,45 Мат240 грн ціна за м2
Металочерепиця Максима – Словаччина 0,45 Мат250 грн ціна за м2
Металочерепиця Максима – Італія 0,45 Мат252 грн ціна за м2
Металочерепиця Максима – Польща 0,5 Мат290 грн ціна за м2
Металочерепиця Максима – Німеччина 0,5 Мат300 грн ціна за м2
Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

Цей матеріал формою наближається до класичної натуральної черепиці. Це якісний продукт, який має маркування, а покриття цинку містить 225 г / кв. м. Сталі виробник дає гарантію 20 років. Матеріалом розробки є продукт з німецьких, словацьких або польських металургійних заводів. Металочерепиця Максима продається двома основними покриттями: матовому, глянцевому.

  • Цей будматеріал серед українського ринку є оригінальним будматеріалом покрівлі.
  • Якщо вам важливий сучасний стиль архітектури, ця продукція прикрасить дизайн будинку. Форма прокату покрівельного виробу незвичайна, має хорошу жорсткість.
  • Металочерепиці Максима ціна гідна її зовнішнього вигляду, якості.
  • Розробники користуються 3-Д зрізом кромки, завдяки чому вдається зробити імітацію керамічної черепиці.
  • Висота хвилі виробу становить 21 мм. Товщина сталі дорівнює 0,45-0,5 мм, що є оптимальним показником.

При замовленні основного матеріалу, можете вибрати колір класифікації RAL в 20-ти варіантах. Металочерепицю Максима купити Київ коштуватиме у компанії “ЗАВОД МОДУЛЬ”, фахівці якої готові проконсультувати вас щодо будь-якого питання, яке вас цікавить, щодо продукції.

Вона оснащена відмінною геометрією, що дозволяє легко укладати листи. Покрівля економічна, оскільки витрати виправдані тривалою службою без змін показників. Завдяки легкій вазі продукція зручна монтажем. Міцність дасть змогу вашій будівлі служити без необхідності ремонту, оскільки вироби жорсткі, зносостійкі.

Металочерепиця Максима купити

Її сучасний профіль, що має бездоганну симетричність, одразу привернув увагу користувачів. Форма, характерна класичній натуральній черепиці, виконана металом дуже правдоподібно. Висота штампа становить 30 мм, це робить його привабливим, об’ємним.

Купити металочерепицю Максима недорого варто у компанії “ЗАВОД МОДУЛЬ”, фахівці нададуть повний спектр послуг, включно з консультаціями щодо питань представленої продукції.

  • Вироби за свою основу мають словацький, корейський, український або німецький метал.
  • Він представлений компаніями Arcelor Mittal, Rosice, Модуль або USS Steel. Антикорозійним покриттям використовується всім знайомий цинк.
  • Омега має встановлюватися на даху з мінімальним ухилом 14 градусів.
  • Такі параметри будуть найоптимальнішими для належної експлуатації продукту.