Металочерепиця Китай

Оригінальність
Вся продукція виготовлена з оригінальної сировини (металлочерепиця, добірні елементи з одного рулону).
Ціна
Самі низькі ціни на металочерепицю в Києві і Україні. Є дешевше? Звоніть - зробимо знижку!
Документи
На кожний проданий товар ми маємо сертифікати відповідності, видаткові накладні, ТТН. Договір на поставку теж є.
Швидка доставка
Виконуємо доставку по мінімальним цінам в день замовлення, прямая доставка або Нова Пошта чи Делівері

Колір металочерепиці

Виробники металочерепиці

Корисні статті
Читати всі статті 55

Металочерепиця Китай ціна

Металочерепиця КитайЦіна
Металочерепиця Китай 0,4 мм – Класік200 грн ціна за м2
Металочерепиця Китай 0,4 мм – Ретро205 грн ціна за м2
Металочерепиця Китай 0,4 мм – Венера215 грн ціна за м2
Металочерепиця Китай 0,4 мм  – Ера217 грн ціна за м2
Металочерепиця Китай 0,4 мм – Інтегра222 грн ціна за м2


Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

❤️⭐ Яка краще металочерепиця Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, що й словацька.

❤️⭐ Яка різниця між металочерепицею Німеччина і Польща від Арселора?

І німецька, і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і металочерепиця дорожча на кілька гривень. Ось так от…

❤️⭐ Як дізнатися вартість даху з металочерепиці?

Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 140 грн. Ціна покрівлі = 150*140+30% = 27 300 грн.

❤️⭐ Скільки днів виробляється металочерепиця?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

❤️⭐ Яка товщина надійніша 0,45 або 0,50 мм?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Сут у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

❤️⭐ Чи залежить ціна металочерепиці від кольору?

Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття – матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

❤️⭐ Як і чим різати металочерепицю?

Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.

Металочерепиця Китай є спірним виробом серед забудовників, користувачів. Одні стверджують про сумнівну якість, інші говорять про доступну вартість. Остання обставина виявляється вирішальною при виборі покриття для будинку. Як правило, покрівля дешева, добре годиться для реконструкційних робіт.

  • Геометрія виробу, її якісні характеристики точно такі ж, як у дорогих аналогів.
  • Ключовий момент тут – наявність маркування. Купити китайську металочерепицю можна хорошого якісного матеріалу, з нормальним покриттям.
  • Головне – не потрапляти на підробку.
  • Нехай вас не спокушають занадто низька металочерепиці Китай ціна Київ, оскільки навіть вироби бюджетного сегмента повинні мати якийсь мінімальний ціновий поріг.

Можна підробити продукцію практично будь-якого виробника, так само як у кожного виробника є якісний продукт. Отже, необхідно вибирати продукцію з маркуванням.

Металочерепиця Китай купити недорого

Китайська металочерепиця недорого рекомендується купити, проте володіє необхідними високими замками, гарною якістю геометрії прокату. Якщо кроквяна система вашого будинку без ідеальних параметрів, все одно можна встановити дану продукцію. Про даний матеріал відгуки найрізноманітніші, але її ціна прийнятна багатьма споживачами.Металочерепиці Китай ціна Київ доступна, прийнятна.

  • Продукція так само покрита захисними шарами, стійка до пошкоджень.
  • Монтувати вироби можна без проблем, швидше, оскільки лист відрізняється якісним штампуванням.
  • Отже, немає потреби в додатковій оплаті роботи монтувальникам.
  • Не варто боятися корозії – металочерепицю Китай купити Київ можна в покритті цинком.
  • Звертайте увагу на кількість оцинковки, адже від цього показника залежить термін, якість служби продукції.
  • Що більше цинку, то краще.

Якщо вас цікавлять додаткові питання щодо наданої продукції, можете запитати у наших консультантів, які надають можливість металочерепицю Китай Київ купити за зручною для вас вартістю. Звертайтеся також за телефоном