Металочерепиця Березань

Оригінальність
Вся продукція виготовлена з оригінальної сировини (металлочерепиця, добірні елементи з одного рулону).
Ціна
Самі низькі ціни на металочерепицю в Києві і Україні. Є дешевше? Звоніть - зробимо знижку!
Документи
На кожний проданий товар ми маємо сертифікати відповідності, видаткові накладні, ТТН. Договір на поставку теж є.
Швидка доставка
Виконуємо доставку по мінімальним цінам в день замовлення, прямая доставка або Нова Пошта чи Делівері

Колір металочерепиці

Виробники металочерепиці

Корисні статті
Читати всі статті 55

Металочерепиця Березань ціна

Металочерепиця БерезаньЦіна
Металочерепиця Класік – Україна 0,45 Мат240 грн ціна за м2
Металочерепиця Ретро – Словаччина 0,45 Мат245 грн ціна за м2
Металочерепиця Еліт – Корея 0,45 Мат250 грн ціна за м2
Металочерепиця Модерн – Польща 0,5 Мат290 грн ціна за м2
Металочерепиця Монтеррей – Німеччина 0,5 Мат300 грн ціна за м2


Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

✅️✴️ Яка краще металочерепиця Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, що й словацька.

✅️✴️ Яка різниця між металочерепицею Німеччина та Польща від Арселора?

І німецька, і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і металочерепиця дорожча на кілька гривень. Ось так от…

✅️✴️ Як дізнатися вартість даху з металочерепиці?

Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 240 грн. Ціна покрівлі = 150*240+30% = 46 800 грн.

Купити металочерепицю в Березані

✅️✴️ Скільки днів виробляється металочерепиця?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

✅️✴️ Яка товщина надійніша 0,45 чи 0,50 мм?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Суть у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

✅️✴️ Чи залежить ціна металочерепиці від кольору?

Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття – матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

✅️✴️ Як і чим різати металочерепицю?

Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.

Металочерепиця з доставкою Березань є доступним і якісним покрівельним матеріалом, що використовується приватним і комерційним будівництвом. Вироби повністю адаптовані до умов клімату України, а їхні характеристики є оптимальними при створенні надійної, довговічної і красивої покрівлі. Декоративні та функціональні якості цієї продукції не змінюються під впливом атмосферних опадів або вологості повітря.

  • Купити металочерепицю Березань недорого варто у представників нашої компанії ЗАВОД МОДУЛЬ.
  • Варто зв’язатися з нами за телефоном, вказаним на сайті, або заповнити заявку замовлення необхідного товару.
  • Ми раді надати необхідні консультації щодо використання, встановлення чи транспортування виробів.
  • Ціна металочерепиці Березань є демократичною і розумною, тому продукцію може купити кожен охочий.

Металочерепиця Березань купити

Черепицю становить рулонна сталь, отримана методом холодного прокату. Цей матеріал з обох боків покритий шаром цинку. Товщина сталі має варіюватися від 0,4 до 0,5 мм, а цинку – не менше 140 г/кв. м. Найкращим є показник 275 г/ кв. м. У європейських розробників сталь випускається товщиною не менше 0,45-0,5 мм, а цинк – від 225 до 275 г/кв. м. Використовується метал Німеччини, Словаччини, Кореї, Італії, України або Китаю. Захисно-декоративним покриттям використовуються різноманітні види полімерів.

  • Купити металочерепицю з доставкою Березань варто у представників нашої компанії ЗАВОД МОДУЛЬ.
  • Реалізуємо оригінальну продукцію від відомих виробників Фінляндії, Німеччини, Словаччини, Італії, інших країн. Якщо ви потребуєте службу доставки, ми дамо можливість скористатися її послугами.
  • Варто зв’язатися за вказаним сайтом телефоном із нашими фахівцями або заповнюйте форму заявки.
  • У нас металочерепиця Березань недорого реалізується кожному замовнику.

Дешева металочерепиця Березань має незаперечну якість. Її оптимальна вага 4,5 кг 1 кв. м. робить установку більш легкою, простою, оскільки немає потреби посилювати конструкцію будинку. З точки зору екології продукція безпечна. Матова, глянцева металочерепиця однаково добре зберігає колір, протистоїть корозії. Вона виразна, відмінно вписується в будь-який архітектурний задум.