Металочерепиця Альпіна Преміум

Металочерепиця Преміум Альпіна

Оригінальність
Вся продукція виготовлена з оригінальної сировини (металлочерепиця, добірні елементи з одного рулону).
Ціна
Самі низькі ціни на металочерепицю в Києві і Україні. Є дешевше? Звоніть - зробимо знижку!
Документи
На кожний проданий товар ми маємо сертифікати відповідності, видаткові накладні, ТТН. Договір на поставку теж є.
Швидка доставка
Виконуємо доставку по мінімальним цінам в день замовлення, прямая доставка або Нова Пошта чи Делівері

Колір металочерепиці

Виробники металочерепиці

Корисні статті
Читати всі статті 55

Металочерепиця Альпіна ціна

Металочерепиця АльпінаЦіна
Металочерепиця Альпіна – Україна 0,45 Мат260 грн ціна за м2
Металочерепиця Альпіна – Словаччина 0,45 Мат265 грн ціна за м2
Металочерепиця Альпіна – Корея 0,45 Мат270 грн ціна за м2
Металочерепиця Альпіна – Польща 0,5 Мат290 грн ціна за м2
Металочерепиця Альпіна – Німеччина 0,5 Мат300 грн ціна за м2


Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

✅️✴️ Яка краще металочерепиця Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, що й словацька.

✅️✴️ Яка різниця між металочерепицею Німеччина та Польща від Арселора?

І німецька, і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і металочерепиця дорожча на кілька гривень. Ось так от…

✅️✴️ Як дізнатися вартість даху з металочерепиці?

Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 240 грн. Ціна покрівлі = 150*240+30% = 46 800 грн.

Купити металочерепицю Альпіна Преміум

✅️✴️ Скільки днів виробляється металочерепиця?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

✅️✴️ Яка товщина надійніша 0,45 чи 0,50 мм?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Суть у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

✅️✴️ Чи залежить ціна металочерепиці від кольору?

Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття – матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

✅️✴️ Як і чим різати металочерепицю?

Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.

Ця продукція відрізняється від інших подібних найбільш високим показником профілю, можливістю монтажу двома напрямками, зверху обрешітки для стандартної черепиці. Металочерепиця Преміум Альпіна важить у кілька разів менше, ніж подібна натуральна продукція – 1 кв. м. 5 кг. Домовласникові не потрібно додатково витрачатися на посилення кроквяної системи. Ці вироби виробляють, використовуючи особливу основу. Такою є низьковуглецева сталь – міцна, надійна, жорстка. Вона покрита поліестером, цинком, тому гарантовано захищена від корозії. Металочерепиця преміум Київ здатна витримати температурні навантаження з різницею 100 градусів.

  • Висота її профілю дорівнює 45 мм. Метал має товщину не менше 0,50 мм, а крок володіє параметром середньо 350 мм.
  • Поглянувши, ознайомившись з її параметрами, можна зробити висновок, що це нестандартна свого роду продукція.
  • Тому її важко підробити. Складність форми профілю зобов’язує виробників використовувати як сировину виключно якісний європейський метал.
  • Металочерепицю преміум купити (Київ) буде розумно у фахівців “ЗАВОД МОДУЛЬ”.
  • Наша компанія – авторитетний, надійний представник багатьох європейських розробників.
  • Ми працюємо заради вашого комфорту, тому турбуємося про вигоду, зручність замовників.

Металочерепиця преміум 0,5 є популярною формою, що повторює обриси середньоземноморської класичної черепиці натуральних матеріалів. Вона часто змагається з формою Монтеррей, оскільки для сучасної споруди іноді хочеться оригінальності, несхожості. Збільшений розмір хвилі, краса форми викликає бажання купити металочерепицю преміум Київ. Тим паче що вироби є різних цінових категорій, тому бюджетний або дорогий матеріал купувати – вибір за вами. Характеристики листа сталі, зовнішнього шару покриття відрізняються. Металочерепиця Преміум дешево реалізується у компанії “ЗАВОД МОДУЛЬ”.