Металочерепиця 9006 Ral – Сріблястий металік колір

Металочерепиця 9006 Ral - Завод Модуль

Оригінальність
Вся продукція виготовлена з оригінальної сировини (металлочерепиця, добірні елементи з одного рулону).
Ціна
Самі низькі ціни на металочерепицю в Києві і Україні. Є дешевше? Звоніть - зробимо знижку!
Документи
На кожний проданий товар ми маємо сертифікати відповідності, видаткові накладні, ТТН. Договір на поставку теж є.
Швидка доставка
Виконуємо доставку по мінімальним цінам в день замовлення, прямая доставка або Нова Пошта чи Делівері

Колір металочерепиці

Виробники металочерепиці

Корисні статті
Читати всі статті 55

❤️⭐ Яка краще металочерепиця Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, що й словацька.

❤️⭐ Яка різниця між металочерепицею Німеччина і Польща від Арселора?

І німецька, і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і металочерепиця дорожча на кілька гривень. Ось так от…

❤️⭐ Як дізнатися вартість даху з металочерепиці?

Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 140 грн. Ціна покрівлі = 150*140+30% = 27 300 грн.

❤️⭐ Скільки днів виробляється металочерепиця?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

❤️⭐ Яка товщина надійніша 0,45 або 0,50 мм?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Сут у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

❤️⭐ Чи залежить ціна металочерепиці від кольору?

Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття – матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

❤️⭐ Як і чим різати металочерепицю?

Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.

Металочерепиця 9006 ціна

Металочерепиця 9006Ціна
Металочерепиця 9006 Ral – Україна 0,45240 грн ціна за м2
Металочерепиця 9006 Ral – Словаччина 0,45245 грн ціна за м2
Металочерепиця 9006 Ral – Корея 0,45250 грн ціна за м2
Металочерепиця 9006 Ral – Польща 0,5290 грн ціна за м2
Металочерепиця 9006 Ral – Німеччина 0,5300 грн ціна за м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

Металочерепиця 9006 Ral – Сріблястий металік купити

Безсумнівно, зазначений покрівельний матеріал – один із найбільш використовуваних. Наприклад, досить купити металочерепицю 9006 сріблястий металік за хорошою ціною, щоб спорудити покрівлю. Таким чином, завод Модуль пропонує купити вироби для новобудови, ремонту.

 • По-перше, можна купити металочерепицю 9006 сріблястий металік, оскільки вона має незвичайний відтінок. Безумовно, продукція підходить різним будівлям, особливо популярна серед приватних замовників. Безсумнівно, ціна вигідна.
 • По-друге, метал розробляється німецькими, словацькими, фінськими, польськими, шведськими, італійськими, українськими, китайськими розробниками. Безумовно, кожен розробляє продукцію за власними технологіями.
 • По-третє, варто купити металочерепицю 9006 сріблястий металік, зателефонувавши менеджерам заводу Модуль, адже ми пропонуємо відмінну ціну. Гарантія становить 10 років, цей документ видається кожному замовнику.

Таким чином, достатньо одного дзвінка заводу Модуль, щоб купити металочерепицю 9006 сріблястий металік, ціна відмінна. Безумовно, наші представники пропонують консультації, допомогу у виборі оптимального виробу, замір, доставку.

Продукція має три компоненти:

 1. Сталь – товщина металу дорівнює 0,4-0,5 мм. Безсумнівно, конкретний параметр залежить від різновиду покрівельного матеріалу. Наприклад, тонкий варіант годиться для невеликих будівель, а великим будівлям можна купити 0,5 мм. Таким чином, завод Модуль пропонує купити відмінну продукцію за хорошою ціною.
 2. Цинк – вважається захисним шаром. Наприклад, його наносять у кількості 100-275 г/кв. м. м. Безумовно, що більше речовини нанесено, то краще захищений метал від корозії.
 3. Полімери – можна купити металочерепицю 9006 сріблястий металік матовий, глянцевий. Перший варіант має товщину 35 мкм, глянцевий – 25 мкм.

Таким чином, слід купити металочерепицю 9006 сріблястий металік, ціна відмінна.

Металочерепиця 9006 сріблястий металік відгуки після опису

Продукція заводу Модуль має такі переваги
переваги
:

 1. Довговічність.
 2. Естетична привабливість.
 3. Висока якість.
 4. Оптимальна ціна.
 5. Простий, оперативний монтаж.

6 Пожежна безпека.

 1. Стійкість до негативних впливів ззовні: опадів, сильного вітру.
 2. Невелика вага.

Таким чином, достатньо звернутися до менеджерів заводу Модуль, щоб купити металочерепицю 9006 сріблястий металік, ціна якої хороша!