Металочерепиця 9003 Ral – Білий колір

Металочерепиця 9003 Ral Білий колір

Оригинальность
Вся продукция сделана из оригинального сырья (металлочерепица, доборные элементы из одного рулона).
Стоимость
Самые низкие цены на металочерепицу в Киеве и Украине. Есть дешевле? Звоните - сделаем скидку!
Документы
На каждый проданный товар мы имеем к нему сертификаты соответствия, расходные, ТТН.
Быстрая доставка
Выполняем доставку по минимальным ценам в день заказа, прямая доставка или Новая Почта

Колір металочерепиці

Виробники металочерепиці

Металочерепиця 9003 ціна

[table id=”88″ /]

Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

❤️⭐ Яка краще металочерепиця Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, що й словацька.

❤️⭐ Яка різниця між металочерепицею Німеччина і Польща від Арселора?

І німецька, і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і металочерепиця дорожча на кілька гривень. Ось так от…

❤️⭐ Як дізнатися вартість даху з металочерепиці?

Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 140 грн. Ціна покрівлі = 150*140+30% = 27 300 грн.

❤️⭐ Скільки днів виробляється металочерепиця?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

❤️⭐ Яка товщина надійніша 0,45 або 0,50 мм?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Сут у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

❤️⭐ Чи залежить ціна металочерепиці від кольору?

Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття – матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

❤️⭐ Як і чим різати металочерепицю?

Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.

Металочерепиця 9003 – Білий колір купити

Завод Модуль розробляє довговічний, привабливий за ціною, простий у монтажі покрівельний матеріал. Безумовно, купити металочерепицю 9003 біла варто з огляду на дизайнерські здібності – вона має привабливий вигляд на різних будівлях. Таким чином, рекомендуємо купити металочерепицю 9003 біла, ціна хороша.

 • По-перше, завод Модуль пропонує купити продукцію з різною висотою хвилі. Безсумнівно, що вища хвиля, то виразнішою видається продукція. Також металочерепиця виносить різні навантаження, опади, механічні впливи. Безумовно, завод Модуль пропонує відмінну ціну.
 • По-друге, металочерепиця 9003 біла підходить будинкам, дачам, котеджам, виставковим центрам, магазинам, АЗС, СТО. Безумовно, можна підібрати потрібну висоту хвилі, тип продукції, щоб змонтувати.
 • По-третє, біла металочерепиця 9003 має хорошу ціну. Безсумнівно, достатньо зателефонувати менеджерам торгового відділу заводу Модуль, щоб купити продукцію.

Таким чином, відзначимо такі переваги покрівельних виробів:

 1. Довговічність – служить близько 40 років.
 2. Екологічність – складається з матеріалів, які не шкодять екології, здоров’ю людей.
 3. Оптимальна ціна – її пропонує завод Модуль.
 4. Широкий асортимент – можна купити металочерепицю 9003 білого кольору форм Монтеррей, Деккорей, Афіна, Валенсія, Альпіна, Модерн, Максима, Яспіс, Опал, багатьох інших.
 5. Стійкість до механічних навантажень: опадів, сильного вітру, механічних впливів.
 6. Пожежна безпека – у складі продукції немає компонентів, які запалюються.
 7. Естетична привабливість – білий відтінок металочерепиці дасть можливість прикрасити будь-яку будівлю, її частину.

Безумовно, ціна металочерепиці 9003 білого відтінку, яку пропонує купити завод Модуль, демократична.

Замовити металочерепицю 9003 білий колір недорого

Безсумнівно, завод Модуль пропонує купити покрівельну продукцію, що складається з трьох основних компонентів:

 1. Сталі – холоднокатаного рулонного металу, товщина якого дорівнює 0,4-0,5 мм – конкретний показник залежить від різновиду. Додатково сталь захищається від негативного впливу корозії, тому по обидва боки лист покривається гарячим цинком.
 2. Цинку – захисної речовини. Наприклад, його кількість сягає 100-275 г/кв. м. м.
 3. Полімерів – захисно-декоративного шару, який надає виробам кольору. Наприклад, найбільш часто використовується матовий, глянцевий поліестер.