Металочерепиця 8019 Ral – Темно-коричневий колір

Металочерепиця 8019 Ral колір - Завод Модуль

Оригинальность
Вся продукция сделана из оригинального сырья (металлочерепица, доборные элементы из одного рулона).
Стоимость
Самые низкие цены на металочерепицу в Киеве и Украине. Есть дешевле? Звоните - сделаем скидку!
Документы
На каждый проданный товар мы имеем к нему сертификаты соответствия, расходные, ТТН.
Быстрая доставка
Выполняем доставку по минимальным ценам в день заказа, прямая доставка или Новая Почта

Колір металочерепиці

Виробники металочерепиці

Металочерепиця 8019 ціна

[table id=”43″ /]

Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

❤️⭐ Яка краще металочерепиця Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, що й словацька.

❤️⭐ Яка різниця між металочерепицею Німеччина і Польща від Арселора?

І німецька, і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і металочерепиця дорожча на кілька гривень. Ось так от…

❤️⭐ Як дізнатися вартість даху з металочерепиці?

Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 140 грн. Ціна покрівлі = 150*140+30% = 27 300 грн.

❤️⭐ Скільки днів виробляється металочерепиця?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

❤️⭐ Яка товщина надійніша 0,45 або 0,50 мм?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Сут у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

❤️⭐ Чи залежить ціна металочерепиці від кольору?

Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття – матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

❤️⭐ Як і чим різати металочерепицю?

Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.

Металочерепиця 8019 – темно-коричневий колір купити

Безсумнівно, металочерепиця темно-коричневого відтінку 8019 є одним з найбільш популярних матеріалів для даху. Наприклад, його воліють купити, щоб перекрити старий, новий дах. При цьому не має значення вік будівлі, її площа, конструкція. Також 8019 використовують приватні, комерційні, адміністративні, промислові забудовники. Ціна, пропонована заводом Модуль, відмінна.

Таким чином, слід перерахувати переваги металочерепиці 8019 темно-коричневого відтінку:

 1. Естетичність – продукція має гармонійний вигляд із будь-якими будівлями, його частинами. Вона класична, підійде багатьом архітектурним стилям.
 2. Оптимальна ціна – її пропонує завод Модуль.
 3. Довговічність – продукція прослужить 20-50 років.
 4. Стійкість до негативних зовнішніх впливів: опадів, сильного вітру, ультрафіолетового випромінювання, температурних перепадів.
 5. Пожежна безпека – темно-коричнева металочерепиця 8019 не горить, не запалюється.
 6. Оптимальна вага – один лист має 5 кг.
 7. Простий монтаж – здійснюється за допомогою саморізів, базових інструментів.
 8. Екологічність – компоненти металочерепиці 8019 не шкодять навколишньому середовищу.

Завод Модуль пропонує купити темно-коричневу металочерепицю, основа якої розроблена європейськими, українськими, азіатськими заводами.

Металочерепиця 8019 темно-коричнева ціна

Продукція має три основні складові:

 1. Сталь – це холоднокатаний, гарячеоцинкований, рулонний матеріал. Наприклад, його товщина сягає 0,4-0,5 мм. Таким чином, слід зателефонувати представникам заводу Модуль, щоб купити темно-коричневу металочерепицю, ціна якої хороша.
 2. Цинк – захисна речовина, кількість якої сягає 100-275 г/кв. м. Безсумнівно, його наносять з обох боків листа, забезпечуючи максимальний захист від корозії.
 3. Полімери – завдяки їм вдається досягти темно-коричневого кольору. Наприклад, найчастіше використовують матовий, глянцевий поліестер. Перший має товщину покриття 35 мкм, другий – 25 мкм.

Таким чином, слід купити металочерепицю 8019 темно-коричневу, ціна її відмінна.

Замовити металочерепицю 8019 темно-коричневий колір недорого

Безумовно, продукція годиться для будь-якого будівництва. Наприклад, вона прикрасить простий будинок, старовинну архітектурну статую. Монтувати металочерепицю легко – з цим завданням впорається навіть новачок. Таким чином, завод Модуль, крім основноїпродукції, пропонує замовникам купити саморізи, різні планки, інші добірні матеріали.