Металочерепиця 6005 Ral – Зелений колір

Металочерепиця 6005 Ral Зелений колір

Оригінальність
Вся продукція виготовлена з оригінальної сировини (металлочерепиця, добірні елементи з одного рулону).
Ціна
Самі низькі ціни на металочерепицю в Києві і Україні. Є дешевше? Звоніть - зробимо знижку!
Документи
На кожний проданий товар ми маємо сертифікати відповідності, видаткові накладні, ТТН. Договір на поставку теж є.
Швидка доставка
Виконуємо доставку по мінімальним цінам в день замовлення, прямая доставка або Нова Пошта чи Делівері

Колір металочерепиці

Виробники металочерепиці

Корисні статті
Читати всі статті 55

Металочерепиця 6005 ціна

Металочерепиця 6005Ціна
Металочерепиця 6005 Ral – Україна 0,45 Мат240 грн ціна за м2
Металочерепиця 6005 Ral – Словаччина 0,45 Мат245 грн ціна за м2
Металочерепиця 6005 Ral – Корея 0,45 Мат250 грн ціна за м2
Металочерепиця 6005 Ral – Польща 0,5 Мат290 грн ціна за м2
Металочерепиця 6005 Ral – Німеччина 0,5 Мат300 грн ціна за м2


Металочерепиця 6005 зелений купити

Вироби, пропоновані заводом Модуль, вирізняються багатьма перевагами, завдяки яким їх використовують у багатьох сферах. Безумовно, металочерепиця будь-якої хвилі має хороший дизайнерський потенціал. Таким чином, зелену металочерепицю 6005 слід купити для:

  1. Цивільних споруд: будинків, дач, котеджів, гаражів, веранд, альтанок, присадибних, господарських будівель.
  2. Адміністративних будівель: офісів, навчальних, медичних установ.
  3. Комерційних споруд: магазинів, кафе, барів, ресторанів, торгових павільйонів, супермаркетів.

Продукція не може підійти також промисловим будівлям, наприклад, виставковим центрам, які потребують презентабельного вигляду.

Металочерепиця 6005 зелений ціна

Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

Безсумнівно, найбільш використовуваною є металочерепиця зеленого відтінку у приватних замовників. Це пояснюється важливістю естетичного боку для приватних забудовників. Наприклад, слід купити металочерепицю 6005 зелену за хорошою ціною, щоб спорудити покрівлю:

  1. Будь-якої конфігурації.
  2. З кутом ухилу від 14 градусів.
  3. Будь-якої площі.

Таким чином, завод Модуль випускає відмінні вироби різної висоти хвилі. Наприклад, найбільш популярним зразком є хвиля Монтеррей. Безумовно, вона має класичний дизайн, гармонує з будь-якими архітектурними спорудами.

Замовити металочерепицю 6005 зелений недорого

Вироби складаються з трьох основних компонентів:

  1. Сталі – товщина холоднокатаного рулонного матеріалу становить 0,4-0,5 мм. Безсумнівно, все залежить від конкретного листа. Чим вища товщина і хвиля, тим більші навантаження винесе металочерепиця. Таким чином, варто купити вироби з огляду на надійність.
  2. Цинку – захисного матеріалу, що запобігає корозії. Наприклад, кількість речовини дорівнює 100-275 г/кв. м. Безумовно, цинк обволікає зелену металочерепицю з обох боків. Таким чином, слід купити металочерепицю 6005 зеленого кольору, ціна якої вигідна.
  3. Полімеру – захисно-декоративного шару, який представлений пластизолом, пуралом, пурексом, матовим, глянцевим поліестером. Товщина матового поліестеру, придатного для покрівлі, становить 35 мкм. Глянець має 25 мкм, тому годиться на огорожі, вертикальне встановлення.

Безсумнівно, слід зв’язатися з менеджерами заводу Модуль, щоб купити металочерепицю 6005 зеленого відтінку, її ціна вигідна.

❤️⭐ Яка краще металочерепиця Словаччина чи Корея?

Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм МАТ коштують однаково за ціною. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр куля інка 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті ж гроші, що й словацька.

❤️⭐ Яка різниця між металочерепицею Німеччина і Польща від Арселора?

І німецька, і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і металочерепиця дорожча на кілька гривень. Ось так от…

❤️⭐ Як дізнатися вартість даху з металочерепиці?

Ціну металочерепиці та комплектуючих можна приблизно прорахувати таким чином. Беремо квадратуру покрівлі, множимо на ціну квадратного метра продукції і додаємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 140 грн. Ціна покрівлі = 150*140+30% = 27 300 грн.

❤️⭐ Скільки днів виробляється металочерепиця?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 2 дні. Виробництво металочерепиці здійснюється протягом 3-4 годин, весь інший час це черга.

❤️⭐ Яка товщина надійніша 0,45 або 0,50 мм?

За фізичними навантаженнями 0,5 мм, звісно, буде надійнішим, але за нормами 0,45 нічим не поступається. Сут у тому, що в Україні за ДБН снігове навантаження становить 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримає навантаження 260 кілограм на квадрат. Товщина 0,5 мм впорається з навантаженням 310 кг. Тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.

❤️⭐ Чи залежить ціна металочерепиці від кольору?

Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття – матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

❤️⭐ Як і чим різати металочерепицю?

Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. У такому разі гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка цвіркун. Детальна інформація є у менеджера.