KAROLINA Водостічна система

Ціна на KAROLINA Водостічна система

KAROLINA Водостічна системаЦіна
KAROLINA PVC 125/100 – Труба 3000 мм607.85грн.
KAROLINA PVC 125/100 – Лійка Водостічна257.64грн.
KAROLINA PVC 125/100 – Ринва Водостічна 4000 мм620.00грн.
KAROLINA PVC 125/100 – Коліно труби 67 гр.214.98грн.
KAROLINA PVC 125/100 – Кронштейн ринви ПВХ71.25грн.

Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

Купити Кароліна Водостічну систему

KAROLINA – це надійна і якісна водостічна система, яка користується популярністю в Києві та інших містах України. Якщо ви шукаєте надійний спосіб захисту свого будинку від негативного впливу води, то KAROLINA стане чудовим вибором.

Однією з головних переваг даної водостічної системи є її доступна ціна. Ви можете придбати KAROLINA за привабливою ціною та отримати відмінну якість. Крім того, при купівлі водостічної системи KAROLINA ви можете розраховувати на тривалий термін експлуатації та надійний захист вашого будинку від проникнення води. Металочерепиця в Києві

Купити водостічну систему KAROLINA можна в Завод Модуль, розташованому в Києві. Це гарантує вам отримання оригінального продукту за вигідною ціною. Крім того, при купівлі KAROLINA в Завод Модуль в Києві, ви можете розраховувати на швидку доставку та встановлення.

Якщо ви шукаєте надійну і доступну водостічну систему в Києві, то KAROLINA – це відмінний вибір. Висока якість, доступна ціна і можливість швидкої доставки та встановлення роблять її ідеальним рішенням для вашого будинку. Не пропустіть можливість захистити свій будинок від негативного впливу води – придбайте водостічну систему KAROLINA вже сьогодні!

Call Now