Профнастил під дерево в Одесі

Відображаються усі з 4 результатів

Профнастил під дерево в Одесі Ціна

Профнастил під дерево в Одесі:
Ціна:

Профнастил Золотий Дуб
від 260 грн/м2

Профнастил Темний Дуб
від 270 грн/м2

Профнастил Мультиглос
від 275 грн/м2

Профнастил 3Д Дерево
від 280 грн/м2

Профнастил під Дерево Венге
від 250 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

Якщо ви шукаєте надійний матеріал для покрівлі або обшивки свого будинку під дерево в Одесі, то профнастил – відмінний вибір. Профнастил під дерево – це прекрасне поєднання міцності та естетичного вигляду, яке ідеально підходить для створення красивого і довговічного фасаду.

В Одесі можна купити профнастил під дерево на Заводі “Модуль”, який пропонує широкий вибір профілів і кольорів. Крім того, ціни на профнастил на заводі “Модуль” доступні та конкурентоспроможні на ринку Одеси.

Купуючи профнастил під дерево на заводі “Модуль”, ви можете бути впевнені у високій якості продукції та професійному сервісі. Наш завод гарантує, що профнастил, куплений у нас, служитиме вам довгі роки, забезпечуючи надійний захист вашого будинку від зовнішніх впливів.


Купити в Одесі профнастил під дерево
Тож, якщо ви шукаєте надійний і красивий профнастил для своєї покрівлі або фасаду будинку під дерево в Одесі, то профнастил від заводу “Модуль” – це правильний вибір. Зробіть своє замовлення просто зараз і насолоджуйтеся якістю та надійністю нашої продукції!

Call Now