Профільна труба Ціна

Труба профільнаЦіна
Труба профільна 20*20*2.068.00грн. /м.п.
Труба профільна 25*25*2.087.00грн. /м.п.
Труба профільна 30*20*1.581.00грн. /м.п.
Труба профільна 40*20*1.897.00грн. /м.п.
Труба профільна 50*50*2179.00грн. /м.п.

Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

Купити профільну трубу в Києві

Профільна труба – це труба з прямокутним або квадратним перетином, яка використовується в різних сферах промисловості та будівництва. Вона виготовляється зі сталі, алюмінію або інших матеріалів, і зазвичай застосовується для створення рам, каркасів, огорож та інших конструкцій.

Якщо ви шукаєте високоякісну профільну трубу за хорошою ціною, то зверніться до Заводу Модуль у Києві. Наш завод виробляє широкий асортимент труб різних розмірів і товщини, щоб відповідати потребам будь-якого проєкту.

Купити профільну трубу на Заводі Модуль у Києві – це легко і зручно. Ми пропонуємо широкий вибір труб різних розмірів і товщини, а також готові виготовити трубу за вашими індивідуальними вимогами. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції та швидку доставку.

Ціна на профільну трубу на Заводі Модуль у Києві залежить від розмірів, товщини і матеріалу виготовлення металопрокату. Але наша ціна завжди залишається конкурентною і доступною для наших клієнтів. Ми цінуємо наших клієнтів і прагнемо надати їм найвигідніші умови співпраці.

Якщо ви шукаєте надійного постачальника профільної труби в Києві, зверніться до нас на Завод Модуль. Ми готові запропонувати вам широкий вибір високоякісних труб за вигідною ціною. Ми завжди раді новим клієнтам і готові забезпечити їхні потреби в короткі терміни.

Call Now