Профнастил Т 92 Ціна

Профнастил Металопрофіль Т-92Ціна
Профнастил Т-92 – Цинк Україна 0,50 мм260.00грн. /м2
Профнастил Т-92 – Цинк Україна 0,65 мм400.00грн. /м2
Профнастил Т-92 – Цинк Україна 0,70 мм450.00грн. /м2
Профнастил Т-92 – Цинк Україна 1,00 мм650.00грн. /м2
Профнастил Т-92 – Цинк Україна 1,20 мм904.00грн. /м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

Профнастил Т92 – виріб, яким користуються для перекриттів між поверхами конструкцій, перегородок або незнімних опалубок. Воно застосовується для каркасно-монолітного будівництва. У металопрофілю Т-92 є додаткові ребра, що підсилюють жорсткість, завдяки чому вся конструкція стає укріпленою. Хвиля виробу має форму трапеції, але спеціально вузької, щоб створити жорсткість, яка дає можливість будівлі чинити опір навантаженням.

Профнастил 92 під заливку бетоном має в основі метал завтовшки від 0,65 до 1,0 мм і випускається в декількох різновидах: стіновий, несучий, покрівельний, полікарбонатний або з перфорацією.
Серед видів покриття можуть бути цинк, алюмоцинк, поліестер.
Оскільки висота ребра дорівнює 60 мм і більше, виріб годиться для заливки бетоном.
Сучасна технологія заливання бетоном профільованого листа дає можливість забудовникам не витрачатися на бетон і арматуру.
Для створення стін користуються набагато легшими матеріалами.

Купити профнастил Т92 ви можете, звернувшись до наших фахівців. Вони порадять той виріб, який найкраще підійде до конкретної будівлі. Ми орієнтуємося на ваші потреби, тому на першому місці – турбота про комфорт і вигоду.

Купити профнастил Т-92

З усіх видів профнастил Т-92 оцинкований є найбільш використовуваним. Він вирізняється хорошими властивостями; йому не страшні деформації, будь-які види навантажень, фізичних або механічних. Металопрофіль захищає будову від вітру, опадів або ультрафіолету. Секрет такої стійкості в тому, що в основі виробу – рулонна сталь з оцинковкою. Вміст цинку дорівнює 140 грамам на квадратний метр. Велика висота профілювання і жорсткість роблять продукцію наділеною пристойною несучою здатністю.

Профнастил Т-92 цинк може містити 275 г/м. кв. Такий виріб належить до першого класу і вирізняється чудовими показниками.

❤️⭐ Скільки часу потрібно виготовляти профнастил Т-92?

Термін виготовлення профнастилу залежить від квадратури і наявності сировини на складі. Зазвичай ми справляємося за 3 робочі дні.

❤️⭐ Яка різниця між профнастилом Німеччина і Польща від Арселора?

І німецький, і польський профнастил Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, також і куля цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трошки дешевше з міркувань логістики. Фура рулонів з Німеччини їде далі від і профнастил дорожчий на кілька гривень. Ось так от…

❤️⭐ Скільки цинку в українському виробнику сталі?

Відповідь проста. Завод Модуль або Маріуполь це 100 г/м2 цинку.

❤️⭐ Як дізнатися найнижчу ціну на профнастил Т-92?

Рекомендуємо повністю озвучити заявку на кількість, щоб отримати найнижчу ціну. Чому…? Відповідь проста. Багато дзвінків іде скажіть ціну на профнастил Т-92… на запит скільки у Вас квадратів отримуємо відповідь, поки що не знаю… в цьому випадку ви отримуєте ціну не найнижчу… Ще раз рекомендуємо озвучувати квадратуру. Спасибі

❤️⭐ Скільки днів доставляємо профнастил Т-92?

Від отримання замовлення до готовності проходить у середньому 3 дні. Доставка займає ще 1 робочий день.

❤️⭐ Яка товщина надійніша 0,5 або 0,7 мм на дах?

Для відповіді потрібно розуміти яка конструкція, металокаркас, крок прогонів… звертайтеся до відділу продажів для повної консультації щодо навантажень і товщини сталі.

❤️⭐ Чи залежить ціна профнастилу від кольору?

Ні. Ціна на профнастил залежить тільки від виробника, товщини сталі та типу покриття матового або глянцевого. Ще може залежати від кількості метрів квадратних.

Call Now