Профнастил Металопрофіль ПК-57

Профнастил ПК-57 ціна

Профнастил Металопрофіль ПК-57Ціна
Профнастил ПК-57 – 0,4 Цинк234 грн за м2
Профнастил ПК-57 – 0,45 Цинк260 грн за м2
Профнастил ПК-57 – 0,5 Цинк288 грн за м2
Профнастил ПК-57 – 0,65 Цинк372 грн за м2
Профнастил ПК-57 – 0,7 Цинк404 грн за м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

Профнастил ПК-57 це несучий і покрівельний металевий лист, який використовується як опора для покрівлі, зовнішнє покриття даху, для монтажу незнімної опалубки або несучої перегородки стіни. Під час його виготовлення було враховано умови клімату, навантаження опадів, зокрема снігу, та вітру. Цей матеріал на сьогоднішній день є найбільш ходовим серед багатьох серій і моделей профільованого настилу.

Несучий профнастил ПК-57 оснащений такими властивостями. Висота його ребра дорівнює 57 мм, а метал має товщину від 0,4 до 1,0 мм. Як захисний шар можуть застосовуватися цинк, поліестер з товщиною нанесення 25 мкм, матовий поліестер – 35 мкм. Профнастил ПК-57 цинк, як правило, має товщину покриття у 275 г/кв. м. Зі свого боку це означає, що метал не зможуть пошкодити подряпини, корозія або інші негативні зовнішні впливи.

Купити профнастил ПК 57 у Києві слід у наших фахівців. У разі потреби ми можемо надати службу логістики, консультації та рекомендації щодо встановлення та використання продукції.

Купити Профнастил ПК-57 у Києві

У профнастилу Н-57 несуча здатність завдяки зазначеним технічним властивостям перебуває на високому рівні, тому без нього важко обійтися при монтажі різних конструкційних частин масштабних споруд у приватному або промисловому будівництві.

При будівництві об’єкта промисловості дуже важливо, щоб профлист міг мати достатню міцність для витримування серйозних навантажень. Для будь-якого забудовника має значення міцність листа, щоб на нього не впливала іржа, негативне зовнішнє середовище, зокрема, вологість, кислотні опади, випаровування тощо. Тому варто профнастил ПК-57 купити в Києві у наших фахівців, які дадуть потрібні рекомендації щодо встановлення та використання продукції. Останнім часом вироби активно використовують як конструкції для магазинів, котеджів із малою поверховістю, будинків або кіосків. Це можливо завдяки вмісту в продукції товстої сталі, покритої захисними шарами.
Профнастил ПК-57 із заводу

Профнастил ПК-57 Київ випускається з товщиною сталевої основи від 0,4 до 0,8 мм, що є оптимальним показником для різноманітних завдань і проєктувальних планів. Він наділений достатньою несучою можливістю, тому якщо дах піддаватиметься істотним зовнішнім навантаженням, він не втратить ні привабливості, ні властивостей, враховуючи горизонтальне положення металопрофілю.

Покрівельний профнастил ПК-57 досить жорсткий, що забезпечує йому здатність конкурувати на ринок з іншими видами покрівельних виробів. Якщо у вашого будинку прогони мають великий крок, продукція впорається із завданням перекриття легко і без проблем. Профнастил Н-57 зазвичай годиться для покрівель промислових і складських об’єктів.

Профнастил ПК-57 оцинкований слід правильно змонтувати для подовження його терміну використання і поліпшення якості експлуатації. Найкраще цю процедуру довірити фахівцям, оскільки покрівля є однією з найважливіших частин будівлі, тому її неправильне встановлення в окремих випадках призводить до руйнування і погіршення служби всієї будівлі. Як каркас слід використовувати обрешітку з дерева, яка має бути оброблена антисептичним розчином. Якщо скат вашої будівлі має довжину до 13 м, така покрівля з профільованого листа буде дуже доречною. Будьте уважні до нахилу покрівлі.

Call Now