Металопрофіль в Одесі

Показано 1–12 із 137

Профнастил в Одесі Ціна

Металопрофіль в ОдесіЦіна:
Профнастил Китай 0,40 РЕ199 грн за м2
Профнастил Китай 0,45 РЕ234 грн за м2
Профнастил Україна 0,45 Мат249 грн за м2
Профнастил Словаччина 0,45 Мат284 грн за м2
Профнастил Італія 0,45 Мат290 грн за м2
Профнастил Німеччина 0,5 Мат335 грн за м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у відділі продажів!

Профнастил є одним з найбільш затребуваних матеріалів для будівництва покрівлі та фасаду будівель. Він є міцним і довговічним матеріалом, який володіє відмінними захисними властивостями від впливу різних природних факторів. Якщо ви шукаєте профнастил в Одесі, то зверніться до заводу “Модуль”.

Завод “Модуль” є одним з лідерів у виробництві та постачанні профнастилу на території України. Тут ви можете купити профнастил високої якості за доступними цінами.

Однією з головних переваг профнастилу є його стійкість до механічних пошкоджень і деформації. Цей матеріал відмінно підходить для використання на дахах і фасадах будівель будь-якого типу і призначення. Завдяки своїм захисним властивостям, профнастил забезпечує надійний захист від вітру, дощу, снігу та інших атмосферних явищ.

Купити в Профнастил в Одесі на Заводі

На заводі “Модуль” ви знайдете широкий вибір профнастилу різних типів і розмірів. Тут ви можете купити профнастил в Одесі, який ідеально підійде для вашого проєкту. Компанія пропонує профнастил різної форми, кольору і товщини. Це дає змогу підібрати оптимальний варіант для будь-якого типу будівлі та зробити її унікальною.

Крім того, на заводі “Модуль” пропонуються найвигідніші ціни на профнастил в Одесі. Компанія працює безпосередньо з виробниками і постачальниками матеріалів, що дає змогу знизити вартість продукції до мінімуму. Замовивши профнастил на заводі “Модуль”, ви отримаєте не тільки якісний матеріал, а й економічну вигоду.

Якщо вам потрібен профнастил в Одесі, то зверніться до заводу “Модуль”. Тут ви знайдете широкий вибір матеріалів високої якості за доступними цінами. Профнастил від компанії “Модуль” – це надійність, якість та економія вашого часу і грошей.

Call Now