Металочерепиця

Величезний
асортимент
Металочерепиці

  Оставьте
  Заявку
  и получите наш обновленный прайс-лист со сниженными ценами на все товары

  Якість
  Продукція виготовлена із оригінальної сировини (листи металочерепиці, комплект планок з одного рулону листової сталі).
  Ціна
  Самі низькі ціни на металочерепицю в Києві і Україні. Якщо Вам пропонують купити дешевше - ми зробимо знижку!
  Документи
  На кожний проданий товар ми маємо до нього сертифікати відповідності, видаткові, ТТН. Замір покрівлі безкоштовний.
  Швидка доставка
  Виконуємо доставку по мінімальним цінам в день замовлення, пряма доставка або Нова Пошта. Виготовлення займає 2-3 дні.

  Колір металочерепиці

  Виробники рулонної сталі для металочерепиці

  Завод Модуль - виробник покрівельних і фасадних матеріалів із тонколистової сталі. Ми виготовляємо під замовлення металочерепицю, профнастил, блок-хаус, сайдинг протягом від 1 до 3 рабочих днів. Виготовляємо приблизно 1600 покрівель в рік, а ще більше 30 тис. квадратних метрів профнастилу і більше трьох тисяч кв.м. металевого сайдингу для фасаду.
  Ми працюємо на ринку України з широким асортиментом сталі, починаючи з сегменту економ 0,4 мм до Преміум сталі 0,5 мм.
  Покрівельні матеріали з монтажем «під ключ»
  Ми співпрацюємо з багатьма бригадами, котрі займаються установкою покрівельних і фасадних материалів, тому при необхідності Ви отримаєте якісний матеріал за розумну ціну + вибір із бригад монтажників, які змонтують Вам кришу або матеріали фасадні «під ключ»
  Термін виготовлення від 1 години до 7 днів.
  В залежності від замовлення воно може бути виготовлене через пару годин після оформлення, а може і через декілька днів. Все залежить від квадратури тонколистової сталі... Мінімальний вихід з лінії профілювання це 30 кв.м. Отож замовлення до 30 м2 виготовляються довше ніж інші. Гарантія на матеріали із сталі є тільки на металочерепицю європейських виробників ибо на металочерепицю з Південної Кореї.
  Яка металочерепиця краща - Словаччина чи Корея? Ці два виробники в одній товщині і покритті 0,45 мм Мат коштують однаково по ціні. Але цинку в Кореї більше. У словака на квадратний метр шар цинка 140 грам, а у Кореї 225 грам. Рекомендуємо вибрати корейську металочерепицю за ті самі гроші які і словацька.
  Яка різниця між металочерепицею Німеччина і Польща від Арселор? І німецька і польська металочерепиця Арселор має товщину 0,5 мм і матове покриття, так само і шар цинку у них по 225 грам на квадрат. Різниця лише в тому, що польський Арселор трішки дешевше по причині логістики. Фура рулонів з Німеччини їде довше, ось і металочерепиця дорожче на декілька гривень. Ось так от…
  Як дізнатись вартість даху із металочерепиці? Ціну металочерепиці і комплектуючих можна приблизно порахувати наступним чином. Беремо квадратуру даху, множимо на ціну квадратного метра продукції і добавляємо 30% на комплектацію. Наприклад: 150 квадратів, ціна 140 грн. Ціна покрівлі = 150*140+30% = 27 300 грн.
  Скільки днів виготовляється металочерепиця? Від оформлення замовлення до готовності проходить приблизно 2 дні. Виробництво металочерепиці займає 3-4 години, весь інший час це черга на вробництві.
  Яка товщина надійніша 0,45 чи 0,50 мм? По фізичним нагрузкам 0,5 мм звичайно буде надійніше, але по нормам 0,45 ні чим не програє. Суть в тому, що в Україні по ДБН снігова нагрузка має значення 170 кг на метр квадратний. А товщина металочерепиці 0,45 мм витримує нагрузку 260 кілограмів на квадрат. Товщина 0,5 мм справиться з нагрузкою 310 кг. Ось тому можна не переживати і купувати спокійно починаючи з товщини 0,45 мм.
  Чи залежить ціна металочерепиці від кольору? Ні. Ціна на металочерепицю залежить тільки від виробника, товщини сталі і типу покриття (матового чи глянцевого). Ще може залежати від кількості метрів квадратних металочерепиці.
  Як і чим різати металочерепицю? Рекомендуємо не різати листи металочерепиці болгаркою. В такому випадку гарантія буде не дійсною. Є спеціальна насадка "свірчок". Детальну інформацію отримайте у менеджера.
  Як оформити безкоштовну доставку металочерепиці? При замовленні повного комплекту покрівельних матеріалів - сама металочерепиця + водостічні системи + підшивка звісів даху Софіт доставка по Київській області безкоштовна.