Металочерепиця Сміла

Оригинальность
Вся продукция сделана из оригинального сырья (металлочерепица, доборные элементы из одного рулона).
Стоимость
Самые низкие цены на металочерепицу в Смеле и Украине. Есть дешевле? Звоните - сделаем скидку!
Документы
На каждый проданный товар мы имеем к нему сертификаты соответствия, расходные, ТТН.
Быстрая доставка
Выполняем доставку по минимальным ценам в день заказа, прямая доставка или Новая Почта

Цвет металочерепицы

Производители металочерепици

❤️⭐ Какая лучше металлочерепица Словакия или Корея?

Эти два производители в одной толщине и покрытии 0,45 мм МАТ стоят одинаково по цене. Но цинка у Кореи больше. У словака на квадратный метр шар инка 140 грамм, а у Кореи 225 грамм. Рекомендуем выбрать корейскую металлочерепицу за те же деньги как и словацкая.

❤️⭐ Какая разница между металлочерепицей Германия и Польша от Арселора?

И немецкая и польская металлочерепица Арселор имеет толщину 0,5 мм и матовое покрытие, также и шар цинка у них по 225 грамм на квадрат. Разница лишь в том что польский Арселор немножко дешевле по соображением логистики. Фура рулонов с Германии едет дальше от и металлочерепица дороже на несколько гривен. Вот так вот…

❤️⭐ Как узнать стоимость крыши из металлочерепицы?

Цену металлочерепицы и комплектующих можно примерно просчитать следующим образом. Берем квадратуру кровли, умножаем на цену квадратного метра продукции и добавляем 30% на комплектацию. Например: 150 квадратов, цена 140 грн. Цена кровли = 150*140+30% = 27 300 грн.

❤️⭐ Сколько дней производится металлочерепица?

От получения заказа до готовности проходит в среднем 2 дня. Производство металлочерепицы осуществляется в течении 3-4 часов, все остальное время это очередь.

❤️⭐ Какая толщина надежнее 0,45 или 0,50 мм?

По физическим нагрузкам 0,5 мм конечно будет надежней, но по нормам 0,45 не чем не уступает. Сут в том что в Украине по ДБН снеговая нагрузка составляет 170 кг на метр квадратный. А толщина металлочерепицы 0,45 мм выдержит нагрузку 260 килограмм на квадрат. Толщина 0,5 мм справится с нагрузкой 310 кг. Потому можно не переживать и покупать спокойно начиная с толщины 0,45 мм.

❤️⭐ Зависит ли цена металлочерепицы от цвета?

Нет. Цена на металлочерепицу зависит только от производителя, толщины стали и типа покрытия матового или глянцевого. Еще может зависеть от количества метров квадратных.

❤️⭐ Как и чем резать металлочерепицу?

Рекомендуем не резать листы металлочерепицы болгаркой. В таком случае гарантия будет не действительной. Есть специальная насадка сверчек. Детальная информация есть у менеджера.

Металочерепиця Сміла:Ціна
Германия 0,5 Мат198 грн / м2
Словакия 0,45 Мат169 грн / м2
Украина 0,45 Мат152 грн / м2
Бельгия 0,45 Мат170 грн / м2
Италия 0,45 Мат169 грн / м2
Польша, 0,5 Мат193 грн / м2
Финляндия 0,5 Мат270 гр / м2
Китай128 грн / м2

Металочерепиця Сміла ціна

Металочерепиця Сміла є популярним покрівельним матеріалом для дахів, що мають нахил скату від 12 до 60 градусів. Варто установлювати продукцію на об’єктах приватного та комерційного значення. Черепиця складається зі сталі, оцинкування, ґрунтовки та різноманітних видів полімерного покриття. Вироби мають достатньо широку гаму кольорового покриття, варіанти якого можна обрати за таблицею RAL, яка є міжнародною та загальноприйнятою.

Купити металочерепицю з доставкою в м. Сміла варто у нашій компанії ЗАВОД МОДУЛЬ. Спеціалісти готові допомогти вам у виборі необхідної продукції, а також дадуть необхідні консультації щодо експлуатації, транспортування та установки виробів. Ціна на металочерепицю в м. Сміла є доступною та демократичною. Якщо вам необхідна служба доставки, ми допоможемо перевезти продукцію на необхідне місце оперативно. Зв’яжіться за номером телефону з нашими спеціалістами і замовте вироби, які подобаються вам.

Існує кілька видів захисно-декоративного покриття, що використовується для черепиці. Найпопулярнішим є поліестер, що виготовляється на основі поліефіру. Він здатен витримувати вплив ультрафіолету, коливання температурного режиму, стійкий проти корозії. Поліестер є достатньо довговічним – він здатен експлуатуватися протягом двадцяти- чи тридцятирічного періоду. Купити металочерепицю з доставкою в м. Сміла можна у варіанті матовий поліестер, який надає покрівлі благородного вигляду.

Хімічний склад цієї речовини такий самий, як в поліестеру, однак її наносять товщим шаром, тому гарантійний термін служби рівний 10 рокам. Матполіестер здатний зберігати свої властивості у будь-якому кліматі. Якщо ви прихильник глянцевої металочерепиці, зверніть увагу га бюджетний поліестер.

Металочерепиця Сміла купити

Полімерне покриття ПДВФ є найбільш стійким із усіх представлених видів. До того ж воно не шкодить навколишньому середовищу, зберігає насиченість та яскравість кольору. Сталь із покриттям ПДВФ здатна експлуатуватися в умовах хімічного впливу, оскільки надійно захищена від кислотних опадів. Її можна використовувати при температурі від +120 до –50 градусів Цельсія. Така матова металочерепиця здатна протягом довгого часу зберігати свіжий вигляд.

Пластизол відзначається достатньо великою стійкістю проти механічного впливу завдяки товщині шару – 0,2 мм. Якщо ваша будівля знаходитиметься біля морського узбережжя чи в умовах забрудненої екології, пластизол допоможе їй завжди залишатися естетично довершеною. Достатньо поширеним є поліуретан, який поєднує в собі стійкість проти ультрафіолету та остатню міцність. Поверхня черепиці стає матово-шовковистою. Товщина покриття становить 50 мкн. Продукція з таким покриттям здатна служити 50 років.

Ціна на металочерепицю в м. Сміла є демократичною та доступною для всіх покупців. Для оформлення замовлення достатньо звернутись до представників компанії ЗАВОД МОДУЛЬ за вказаним на сайті телефоном.